I believe in every woman! The problem is that not every woman believes in herself. I this is the problem to be solved! So, the next years of my life will be guided by motivation to independence, self-actualization and preparing the basis for All-Ukrainian Charitable Program «The Art to be a Woman» Zaporozhets Yulia, 2012 winner
TO HOME PAGE

NEW IN INTERNET-JOURNAL
12.03.2018
New competitions and proposals in the section «USEFUL INFORMATION FOR GIRLS»Подписаться на рассылку
CONTACT INFORMATION
Address: 27, Chornovola str., office 221, Kyiv 01135
Тel.: (+380 44) 507-06-10
E-mail: uwf@uwf.org.ua
Website: http://www.uwf.org.ua
 
Coordinatior 
Anna Kononenko: a.kononenko@uwf.org.ua 
068 9102489 

Традиційна зустріч переможниць всеукраїнського конкурсу «Перший крок до успіху» відбулась.

30 дівчат та молодих жінок були обрані як переможниці та отримали запрошення взяти участь у триденній програмі в Києві. Хто стали учасницями цього року ви можете подивитися тут. В своїх заявках вони не тільки представляли себе, як молодих лідерок, але й свої ідеї – ініціативи з покращення життя їхніх громад.

«Разом ми можемо на багато більше, ніж по одинці» Оля Созоник.

Тож в перший день зустрічі в Києві були представлені проектні ідеї, з такими назвами:

Мультимедійна онлайн-платформа про розвиток міста і ефективні взаємодії його мешканців

"Успішна леді"

Медіа грамотність молоді

"Літня школа лідерів" для учнів навчальних закладів

Одинокі жінки ( матері)

Межкультурний діалог молоді

Театр для діалогу ( форум-театр)

Створення платформи з безоплатної освітньої підготовки для підлітків з обмеженими можливостями

Літня школа лідерства

Вуличний університет "Outlook_Cherkasy"

Жіноча школа - альтернативна освіта

Патріотичне виховання молоді

Безпретульні тварини нашого міста

Мотивація в дії

Журнал для активної молоді "PROactive"

Лідерки Одещини

Репродуктивне здоров'я жінки з обмеженими фізичними можливостями

Створення майстерні для творчого саморозвитку студентів

Українці майбутнього - активні, освічені, вільні

Екологія навколо нас

Моніторинг діяльності районних судів м. Харкова

Інформаційно-просвітницька кампанія " Зрозумій "світ без звуків"

Допомога ромським дітям

OpEnglish

Захист молодих жінок від насилля та передчасної вагіності - запорука здорової нації

Відкрита онлайн ІТ-компанія

Допомога дітям без батьківскої турботи

Пошана та турбота

Недопалок у смітник

 

Всі проекти мали свої особливості та, що особливо цінно, щирість та особисту зацікавленість авторок. Презентації ідей пройшли в активному обговоренні, з порадами  та іноді з дискусією. Тож після обміну досвідом, участі у тренінгу з написання проектів та гендерної чуйності в проектній діяльності дівчата подаватимуть свої ідеї вже як повністю розроблені проектні пропозиці в рамках програми МІНІ-ГРАНТІВ Українського Жіночого Фонду. Своїм досвідом та різними можливостями для розвитку прийшла поділитися колишня випускниця програми Юлія Матвієнко, яка познайомила дівчат з цілою низкою ресурсів та проектів для розвитку громадської активності та власного лідерства.

Під час урочистої частини зустрічі відбулась панельна дискусія про жіноче лідерство за участі молодих успішних жінок Яни Вертеби, Наталії Тарасенко, Ольги Созоник, Наталії Костюк – випускниць програми попередніх років, які створили власні організації, реалізували багато проектів та впевнено крокують до успіху, допомагаючи своїм громадам та підтримуючі інших дівчат.

«Коли є мрія і є бачення знаходяться час та сили!» Цитата з панельної дискусії.

Привітання на настанови від організаційного комітету «Першого кроку до успіху», панельна дискусія з молодими жінками, вручення дипломів … ця череда приємностей продовжилась несподіваним для учасниць майстер-класом з самооборони. Одна з випускниць іншого проекту УЖФ «АКАДЕМІЯ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА» Оленя Білецька приїхала з Вінниці, щоб розповісти про основні принципи безпеки та показати дівчатам першочергові прийоми самозахисту. Було насичено, незвичайно та корисно.

«Закликаю Вас робити людям користь  і отримувати від цього задоволення для себе». Цитата з панельної дискусії.

Третій день зустрічі було повністю присвячено тренінгу з використання ІТ-технологій в гром адській діяльності на основі програми Tech2empower від WAKE. Тренінг пройшов «на одному диханні», оскільки інформація від тренерки Вікторії Талашкевич з Кіровограду, була цікавою та сучасною. На початку було проведено попереднє опитування, з якого тренерка та УЖФ дізналися про рівень підготовки дівчат у користуванні соціальними медіа. Більшість дівчат використовували мережі як власні сторінки – щоденник, або пошук інформації. Під час тренінгу дізналися, як можна використовувати мережі (FACEBOOK & TWITTER )для підвищення ефективності соціальних ініціатив,проектів, які вони планують реалізувати. Особливо корисним стало навчання написанню історії STORYTELLING. Для багатьох учасниць це стало непростим випробуванням, тож зробили перші спроби під час тренінгу і отримали «домашнє завдання». Інструменти ANIMOTO та  CANVA для візуалізації історій викликали особливий інтерес, дівчата дуже жваво включились у процес створення загального постеру та відео.

Наприкінці зустрічі переглянули коротке відео на згадку, отримали подарунки від Українського Жіночого Фонду, зробили спільне фото та роз’їхалися до наступної зустрічі за кілька місяців … зустрічі грантерок, які отримають фінансову та менторську підтримку від УЖФ  для реалізації власних проектів.

Подія стала можливоію за фінансової підтримки:

New on Ukrainian Women's Portal
Website MSGROUP