Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. В моєму житті було чимало випробувань, проте я навчилась повторювати собі й іншим людям, що все, що не робиться – тільки на краще, ні в якому разі не можна опускати руки! Поки ми боремось – ми живемо! Ільницька Юлія, переможниця 2012 року
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Переможниці 2017 року мають можливість отримати фінансову та менторську підтримку на реалізацію своїх ідей.
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
В Житомирі зібралися переможниці цьогорічного конкурсу з п*яти областей північного регіону і це було ...
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
30 червня та 1, 2 липня у м. Луцьку відбулась зустріч фіналісток програми «Перший крок до успіху» (Західний регіон)
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
На зустріч переможниць конкурсу у східному регіоні дівчата отримали потужну хвилю мотивації, навичок та знань для використання їх у подальшому громадському, фрофесійному житті та власному особистісному розвитку.
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
10-12 червня в м. Одеса відбулась Програма урочистої зустрічі переможниць конкурсу «Перший крок до успіху» в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Знайомтеся з географією цьогорічного конкурсу та подавайте заявки!
Як це буде у 2017 році
Програма переходить у новий формат. ЯК це буде читайте далі.
Установче засідання Координаційної Ради
Програма "Перший крок до успіху" набуває нового формату. Знайомимо вас з Координаційною Радою Програми.
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Український Жіночий Фонд створив брошуру "Успішні історії" випускниць молодіжної програми "Перший крок до успіху".
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 року
УЖФ з радістю вітає нових грантоотримувачок. Гранти отримають 9 учасниць конкурсу, чиї проекти були визначені як ті,які варто підтримати.
Традиційна зустріч переможниць всеукраїнського конкурсу «Перший крок до успіху 2016» відбулась.
30 дівчат та молодих жінок були обрані як переможниці та отримали запрошення взяти участь у триденній програмі в Києві. Заходи передбачали вручення дипломів, тренінги з написання проекту, гендерної чуйності в громадському просторі, використання ІКТ, зустріч з успішними випускницями програми та оргкомітетом,майстер-класи та обмін досвідом.
Конкурс 2016 року- ЗАВЕРШЕНО
Прийом заявок на конкурс 2016 року- завершено!
Ініціатива для випускниць 2015 року
Майже у кожної учасниці Програми після зустрічі в Києві життя наповнилося цікавими та приємними подіями, випускниці успішно реалізовують свої ідеї та задуми, отримують нові знання, досягають успіхів у навчанні та роботі. пропонуємо поділитися історіями успіху!
"Перший крок" рушає в регіони
З 2016 року програма набуває нового формату. Звернення до випускниць читайте далі.
Розпочато конкурс "Перший крок до успіху" у 2016 році!
Запрошуємо до участі активних дівчат та молодих жінок! Запрошуємо до співпраці колег та колежанок! Запрошуємо до розголошення конкурсу випускниць програми!
Зустріч з жінками Послами відбулась
15 грудня в Аргентинському домі відбулась зустріч учасниць мережі "Перший крок до успіху" та жінок-Послів, які поділились своїми історіями успіху, розвитком гендерної політики в їхніх державах та відверто відповідали на питання молодих лідерок.
Оголошуємо конкурс грантів в рамках ініціативи «Зміцнення миру та толерантності в громадах»
У відповідь на актуальну ситуацію в Україні Український жіночий Фонд запровадив нову спеціальну ініціативу «Зміцнення миру та толерантності в громадах». Мета конкурсу: підтримати дії та ініціативи молодих жінок, які можуть сприяти розвитку толерантності, вирішенню проблем в місцевих громадах, спричинених конфліктом на Сході. Максимальний розмір гранту – 50 тисяч гривень Тривалість проекту – 3-4 місяці Кінцева дата подання проектів: 17 вересня 2015 року
Оголошуємо про початок програми міні-грантів 2015
Програма міні-грантів для переможниць 2015 року стартувала! Запрошуємо подавати свої заявки, брати участь в конкурсі та отримати фінансову та менторську підтримку для реалізації власної ідеї! Дівчата, робіть наступні кроки до успіху!
Анонс програми зустрічі 2015 року
Запрошуємо зазирнути наперед та побачити, які події очікують на учасниць ювілейної зустрічі Програми 2015 року.
Ювілейна зустріч переможниць - відбулась!
26-28 червня УЖФ провів в столиці Форум молодих жінок лідерок. Традиційно на день Конституції вже 10-й рік поспіль зібрав небайдужих дівчат та молодих жінок лідерок.
Запрошуємо до участі у спеціальному проекті "Зміцнення миру та толерантності в громадах"
Український жіночий фонд в рамках програми «Перший крок до успіху» запроваджує нову ініціативу «Зміцнення миру та толерантності в спільнотах» й оголошує про набір заявок від активних молодих жінок та дівчат, які прагнуть допомогти своїм громадам, мають власне бачення та готові впроваджувати свої ідеї в дії. Запрошуємо Вас подавати заявки на участь у зустрічі "Діалог".
Прийом заявок на конкурс 2015 року - завершено.
Конкурс на участь у програмі 2015 року - завершено.
Конкурс -2015 ОГОЛОШЕНО
Запрошуємо до участі небайдужих молодих жінок і дівчат 17-23 років з усієї України, які вірять у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та змінити життя людей в своїй країні.
Увага! УЖФ змінив адресу!
Ми переїхали. Нова адреса та телефон тут.
Скайп-зустріч грантоотримувачок
20 лютого відбулась віртуальна зустріч грантоотримувачок програми. В форматі скайп-конференції дівчата змогли поспілкуватися, попишатися успіхами своїх проектів, розповісти про труднощі, з якими зіткнулись та які мають найближчі плани.
Оцінка проектів, що надійшли на конкурс міні-грантів у 2014 році
Як відбувалась оцінка проектів, які надійшли на конкурс грантів цього року. Читайте далі...
УЖФ оголошує конкурс грантів "Інституційний розвиток молодіжних громадських організацій"
Український Жіночий Фонд в рамках реалізації молодіжної програми жіночого лідерства «Перший крок до успіху» запрошує учасниць 5-денної школи для участі у конкурсі грантів «Інституційний розвиток молодіжних організацій». Програма реалізується за фінансової підтримки фонду Мама Кеш.
УЖФ оголошує конкурс міні-грантів 2014 року
До участі у конкурсі запрошуються учасниці програми «Перший крок до успіху», які до цього не отримували грантів від Українського Жіночого Фонду.
Відбулась традиційна зустріч учасниць програми у 2014 році
В Києві 29 травня відбулося відкриття дев`ятої урочистої зустрічі переможниць програми «Перший крок до успіху 2014». Разом із тим, паралельно була організована 5-ти денна школа для переможниць програми за період з 2006 по 2013 роки. Дізнавайтесь як все відбувалось протягом цих днів на сторінках нашого журналу.
Зустріч учасниць програми у 2014 року. Перший день
29 травня відбулося відкриття дев`ятої урочистої зустрічі переможниць програми «Перший крок до успіху 2014».
Зустріч учасниць програми у 2014 року. Другий день
Майстер-класи, зустріч з оргакомітетом, запрошеними гостями, презентація проектів та нагородження переможниць конкурсу, все це відбулось в другий день спільної зустрічі учасниць програми.
Зустріч учасниць програми у 2014 року. Третій день
Для переможниць конкурсу 2014 року – це був останній день на цій зустрічі, але одночасно він може бути одним з багатьох днів спільного руху для дівчат, які залишаться активними та будуть продовжувати співпрацювати з Українським Жіночим Фондом та мережею дівчат «Перший крок до успіху».
Зустріч учасниць програми у 2014 року. Четвертий день
Нарощувати потенціал організації можна різними інструментами та методами. Учасниці 5-денної школи набували нового досвіду, отримували нові навички та знання.
Зустріч учасниць програми у 2014 року. П_ятий день
Унікальна для програми подія: представники агенцій ООН в Україні разом з учасницями Всеукраїнської молодіжної Програми «Перший крок до успіху» Українського Жіночого Фонду провели круглий стіл, під час якого обговорювали важливість підтримки жіночих ініціатив, сприяння участі жінок в політичному житті країни та необхідність реагувати на актуальні виклики сьогодення.
Дякуємо спонсорам, донорам, партнерам організації програми 2014 року
Український Жіночий Фонд висловлює подяку всім компаніям та організаціям, які підтримали проведення програми "Перший крок до успіху" в 2014 році та сприяли розвитку громадської активності молодої хвилі активних дівчат та жінок України.
Дякуємо молодіжній команді співорганізаторів програми 2014 року
Програма "Перший крок до успіху" розвивається разом зі своїми учасницями. Переможниці програми попередніх років пропонували свої майстер-класи, ділились досвідом. Ми переконані, що всі дівчата, які проводили майстер-класи відкриті до співпраці і в разі необхідності готові спілкуватися на зазначені теми. Тож запрошуємо Вас до подальшої співпраці між учасницями мережі.
Фотоісторії зустрічі учасниць програми 2014 року
Запрошуємо Вас переглянути фотоісторії подій 29 травян - 2 червня 2014 року. Зустріч переможниць конкурсу та 5-денна школа посилення організаційної спроможності громадських організацій для учасниць програми 2006-2013рр.
Запрошуємо на урочисту зустріч переможниць програми 2014 року
30 дівчат з різних куточків України запрошені на урочисту зустріч переможниць та 5-денну школу набуття додаткових знань для посилення власних громадських організацій у місті Київ.
Оголошуємо про проведення 5-денної Школи для учасниць програми 2006-2013 років
Проведення 5-денної школи для учасниць програми, які створили і є керівницями власної організації, або мають в планах створення громадської організації.
Конкурс програми"Перший крок до успіху" 2014 року
В 2014 році конкурс програми оголошено за новим форматом. Ми запрошуємо до участі у конкурсі дівчат, які готові ставати лідерками та покращувати життя наколо себе.
Запрошуємо до участі у спільному проекті спротиву насильству над жінками
Шановні учасниці програми «Перший крок до успіху», запрошуємо Вас взяти участь у новій ініціативі Українського Жіночого Фонду, проекті "Молоді дівчата-лідерки закликають своїх одноліток до спротиву насильству над жінками".
УЖФ підтримав проекти, в рамках програми міні-грантів 2013 року
Український Жіночий Фонд в рамках програми міні-грантів підтримав 5 проектів, поданих дівчатами, переможницями цьогорічного конкурсу "Перший крок до успіху".
Молодіжна команда співорганізаторів зустріч 2013!
Ми щиро дякуємо молодіжній команді співорганізаторів зустрічі 2013!
Зустріч переможниць конкурсу програми "Перший крок до успіху" 2013 року
27-29 червня 2013 в Києві відбулась урочиста зустріч переможниць молодіжної програми «Перший крок до успіху».
Вітаємо переможниць конкурсу програми 2013 року
27-29 червня відбудеться урочиста зустріч переможниць конкурсу 2013 року. 20 дівчат, чиє ідеї покращення життя місцевих громад визначені найкращими зустрінуться в Києві, де обміняються досвідом, ідеями, познайомляться з успішними людьми, отримають нові навички під час тренінгового навчання.
Программа стартует в Молдове! Принимайте участие в конкурсе!
Международный благотворительный фонд «Украинский Женский Фонд» начинает долгосрочную кампанию «Первый шаг к успеху», направленную на раскрытие потенциала девушек – будущих лидерок, развитие их лидерских качеств и навыков, а также привлечение девушек к активному участию в общественной жизни Молдовы.
Форум дівчат-лідерок в Житомирі
Близько 50 активних дівчат віком 17-23 років із лідерськими здібностями та власними ідеями як покращувати життя громади 20 квітня зібралися на Форумі дівчат-лідерок Житомирщини.
Конкурс міні-грантів 2013 року для учасниць програми попередніх років перемоги
До участі у конкурсі запрошуються учасниці програми «Перший крок до успіху», які до цього не отримували грантів від Українського Жіночого Фонду.
Конкурс програми «Перший крок до успіху - 2013» розпочинається!
Запрошуємо спробувати свої сили та приєднатися до учасниць всеукраїнської програми «Перший крок до успіху».
Форум: "Нове обличчя офіційного сайту Українського Жіночого Фонду"

"Нове обличчя офіційного сайту Українського Жіночого Фонду"
Запрошуємо приєднатися до обговорення нового сайту УЖФ. Ми цінуємо всі ваші думки, коментарії та ідеї.
Міжнародна зустріч лідерок України, Молдови та Білорусі
28-30 листопада 2012 року відбувалась міжнародна зустріч молодих лідерок громадського руху України, Молдови та Білорусі.
"Україна, Білорусь та Молдова чекають позитивних змін", погляд учасниці програми
Юні лідерки з України, Молдови та Білорусі створили стратегію активізації молоді до громадського життя та розвитку в регіональних громадах трьох країн під час міжнародної зустрічі “Благодійна діяльність молоді об’єднує країни” в Києві.
Анонс меджународной встречи участниц нового проекта програми "Перший крок до успіху"
В рамках проекту «Доброчинна діяльність молоді об'єднує країни», на міжнародну зустріч з'їдуться представниці громадського руху України, Молдови та Білорусі.
Новый проект: "Благотворительная деятельность молодежи объединяет страны": Украина-Молдова-Беларусь
Стартовал новый молодежный проект программы "Первый шаг к успеху": Украина-Беларусь-Молдова.Приглашаем к участию!
Тренінг з написання проектів для переможниць конкурсу листів-наміру 2012 року.
28 вересня 2012 року в Києві відбувся тренінг з написання проектів для дівчат, авторок листів-наміру, які отримали найбільшу прихильність під час голосування за ідеї покращення життя місцевих громад.
Нова процедура оцінки заявок на конкурс грантів
Учасниці конкурсу грантів самі обирають переможниць відбіркового етапу.
Community of Practice-2012
На початку серпня 2012 року у Нікарагуа відбулась зустріч жіночих фондів, що працюють з дівчатами та молодими жінками.
УЖФ оголосив конкурс грантів 2012 року
До участі у конкурсі запрошуються учасниці програми «Перший крок до успіху»,які до цього не отримували грантів від Українського Жіночого Фонду.
Учасниці програми побували на зустрічі успішних жінок-політиків України та закордону
Троє лідерок взяли участь у неформальній зустрічі з жінками-політиками та громадськими активістками, які переймаються питаннями участі жінок у прийнятті рішень, розвиток гендерної політики та демократичного суспільства.
Урочиста зустріч переможниць 2012 року
Відбулась довгоочікувана зустріч переможниць цьогорічного всеукраїнського конкурсу програми молодіжного жіночого лідерства «Перший крок до успіху» 31 травня – 1 червня.
Молодіжна команда співорганізаторів зустрічі переможниць програми 2012 року
В 2012 році до підготовки урочистої зустрічі переможниць конкурсу долучились учасниці програми, переможниці поперденіх років.
Тренінг для журналістів в рамках «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»
Тренінг для представниць та представників засобів масової інформації, що організовано в рамках програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози»
Оголошення нового конкурсу програми "Перший крок до успіху - 2012"
Програма "Перший крок до успіху" розпочинає щорічний конкурс для дівчат, які хочуть розвитути в собі лідерські якості, бажають нести користь своїм громадам і бути успішними.
Відбувся тренінг з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози
12 грудня відбувся тренінг з підвищення загальної обізнаності щодо проблеми раку молочної залози для активних дівчат та молодих жінок, які зацікавлені у підвищенні власних знань та готові і надалі співпрацювати з УЖФ
«Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози»
Запрошуємо брати участь у тренінгу в рамках «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»
Результати фотоконкурсу «Гендерний вернісаж»
Добіг кінця розгляд фоторобіт, що надійшли на конкурс. Ми дякуємо всім, хто прийняли участь у конкурсі та його оцінці. Переможниці були обрані спільним голосуванням УЖФ та учасниць програми.
2 вересня 2011 року учасниці програми збирались на тренінгу з написання та реалізації проектів
На початку вересня переможниці програми знову зібрались в Києві на тренінг з написання проектів
Галерея фотоконкурсу «Гендерний вернісаж»
Запрошуємо переглянути та прокоментувати фотографії, які надійшли на конкурс "Гендерний вернісаж"
УЖФ оголосив конкурс грантів для учасниць програми 2006-2010 років перемоги
УЖФ оголосив конкурс грантів для учасниць програми 2006-2011 років перемоги
УЖФ оголосив конкурс міні-грантів для учасниць програми 2011 року перемоги
Український Жіночий Фонд оголошує про початок програми міні-грантів для переможниць конкурсу 2011 року!
25-26 червня відбулась зустріч переможниць програми 2011 року
25-26 червня до Києва приїхали активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України, щоб зустрітись з успішними жінками, отримати новий досвід та обмінятись цікавими ідеями покращення життя своїх місцевих громад.
В Києві відбудеться урочиста зустріч переможниць конкурсу програми 2011 року
25-26 червня в Києві збируться переможниці цьогорічного конкурсу для того, щоб зустрітися з відомими жінками, пройти навчання та обмінятись досвідом.
ФОТОКОНКУРС для переможниць програми
Оголошено фотоконкурс «ҐЕНДЕРНИЙ ВЕРНІСАЖ». Авторки найцікавіших фотографій отримають цінні призи та збірки літератури з ґендерної тематики. Переможниці програми, запрошуємо вас до участі у конкурсі.
ОГОЛОШЕННЯ НОВОГО КОНКУРСУ ПРОГРАМИ «Перший крок до успіху»
Український Жіночий Фонд у складі оргкомітету програми «Перший крок до успіху» оголошує про початок конкурсу для активних дівчат віком 16-23 роки.
Тренінг з написання проектів
Український Жіночий Фонд запросив до участі у програмі міні-грантів не тільки переможниць 2010 року, але й учасниць програми попередніх років. На конкурс надійшло більш ніж 30 листів-намірів.
Український Жіночий Фонд запрошує переможниць програми взяти участь у програмі грантів
Кожного року до переможниць програми "Перший крок до успіху" приєднуються нові лідерки, дівчата, яким не байдужа доля держави, які прагнуть нести зміни у суспільне життя.
Зустріч переможниць конкурсу 20-21 червня 2010 року в Києві
20 червня до Києва приїхали дівчата, чиї роботи в конкурсній програмі «Перший крок до успіху» на тему: «Яку проблему ви вважаєте важливою для своєї місцевої громади у період кризи і як би ви могли сприяти її вирішенню?» були визначені найкращими.НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP