Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. В моєму житті було чимало випробувань, проте я навчилась повторювати собі й іншим людям, що все, що не робиться – тільки на краще, ні в якому разі не можна опускати руки! Поки ми боремось – ми живемо! Ільницька Юлія, переможниця 2012 року
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Зустріч переможниць конкурсу програми "Перший крок до успіху" 2013 року

Змінити світ на краще… небайдужі дівчата впевнені: вони можуть це зробити!

27-29 червня 2013 в Києві відбулась урочиста зустріч переможниць молодіжної програми «Перший крок до успіху».

 

Щовесни активні, цілеспрямовані дівчата з різних куточків України беруть участь у конкурсі та стають учасницями програми «Перший крок до успіху», для яких вона відкриває безліч різноманітних можливостей досягнення успіху.

27 червня до Києва приїхали 20 дівчат з 70 конкурсанток, які довели, що їхні ідеї варті підтримки, а вони самі прагнуть розвиватися та змінювати ситуації в своїх громадах на краще.

Цьогорічна зустріч тривала три дні, та вже традиційно розпочалась з екскурсії кулуарами Верховної Ради України, після чого за сприяння міжфракційного обєднання "Рівні можливості" та програми Сприяння парламенту ІІ, продовжилась зустріччю в Комітетах Верховної Ради. Під час цієї зустрічі  народні депутатки України, успішні жінки розповідали дівчатам свої історії успіху, ділилися своїм баченням, яка то є жінка лідерка в Україні, та надавали поради, як стати успішною та  бути щасливою.

Оксана Продан, народний депутат України,  наголосила: «Завжди беріть відповідальність на себе. Ніхто за вас її не візьме… А якщо візьме, то це він розвиватиметься, а не ви, він ітиме вперед, а не ви!».

Тетяна Слюз, народний депутат України, зазначила, що «ніколи не треба відмовлятися від можливостей. Завжди треба себе пробувати! Всі випробування треба проходити. Іноді зі сльозами на очах, але проходити…За кордоном не так все гарно, як нам малюють. Треба залишатися патріотами!»

Любов Стасів, народний депутат України 5-го скликання: «Нам щастило. Наші українські жінки завжди були сильними! Моїм стимулом були діти – в мене їх п’ятеро. Хотіла все робити краще. Кожну роботу робити краще. Рухалась вперед.»

Наталія Костюк, депутат Київської обласної ради, наполягала: «Дівчата, запам’ятайте, жінка може бути і розумна, і красива, і сильна! Насамперед треба залишатися людиною і ви досягнете великого успіху!»

Еліна Шишкіна, народний депутат України 6-го скликання звернула увагу дівчат на те, що  «якщо сталося так, що ви потерпіли поразки, це можливість подивитися на себе по-іншому. Можливо, це дасть вам усвідомлення того, що ви переросли певний рівень… Це може бути поштовхом написати нову сторінку свого життя».

Луценко Ірина, народний депутат України, після щирої історії свого шляху звернулась до дівчат: «Бажаю вам впевненості в собі, кохання, яке втримає вас в цьому житті, розумних чоловіків, які стануть вашими соратниками. Цінувати себе і своє місце в цьому житті!»

Почуті історії не залишили байдужими нікого з присутніх в залі. Дівчата захоплено слухали промови жінок, переймалися щирими відвертими історіями кар’єрних злетів та раптових провалів, надихалися прикладами вольових рішень та запам’ятовували поради. Навіть після закінчення круглого столу присутні не поспішали розходитися і невимушена щира розмова продовжилась у неформальному спілкуванні та надихаючих настановах від депутаток України.

«Я вражена поєднанням щирості, доброти і водночас строгості та лідерства! Дякую за ваш досвід!» - після зустрічі писала Марія Марків з міста Івано-Франківськ.Після круглого столу з жінками політиками дівчата мали прогулянку  Києвом та екскурсію галереями Пінчук-Артцентру. 

А вже наступного дня відбулась урочиста зустріч-нагородження дівчат, переможниць конкурсу соціальних ідей 2013 року. В приміщенні музею Грушевського, який гостинно відчинив свої зали, дівчата презентували свої проекти, спілкувалися з організаційним комітетом програми та запрошеними гостями.

«Ідеї їхніх проектів креативні за способом виконання, щирі за прагненням нести позитивні зміни в свої громади. Ми раді, що молодь бачить проблеми в регіоні та готова працювати над їх вирішенням, але вони потребують підтримки з боку наставників. Ми відкриті для їхніх проектів та готові їм допомогти», - відзначила Наталія Карбовська, голова Правління МБФ «Український Жіночий Фонд».

Так, під час виступів члени оргкомітету пригадали, якою була програма в 2006 році, дізналися про досягнення та успішні історії переможниць програми попередніх років. На урочистий захід завітав Іван Малкович, відомий літератор, поет та видавець, директор книжкового дому А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.  Пан Іван зі щирою любов’ю та повагою відгукувався про Україну та українок, розповідав про українську мову  та виховання молодого покоління. І розмова в дружній атмосфері, яка  тривала ще довго, потім плавно перейшла до спілкування за фуршетом.

Після урочистої зустрічі на дівчат чекала дводенна навчальна програма. А розпочалась вона презентацією Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, під час якої учасниці дізнались про можливості навчання та стажування в Америці.Під час тренінгів з «Гендерної чуйності в громадському просторі»  та «Проектування та написання проектів» дівчата отримали ті практичні навички та необхідні теоретичні знання, які, підтримані натхненням від попередніх зустрічей, нададуть їм змогу здійснити свої мрії, реалізувати власні проекти.

Вже повернувшись додому переможниці програми 2013 року почнуть готувати свої заявки на участь у конкурсі програми міні-грантів Українського Жіночого Фонду, який надасть фінансування для їхньої реалізації.

Організатори програми глибоко цінують та поважають соціально активну позицію компаній- спонсорів та партнерів програми, які своєю участю та продукцією підтримали проведення цієї зустрічі.

Ми дякуємо:

Компанії «Кока-Кола Україна»

Медіа-партнерам видавництва «Едіпресс» журналам «Единственная», «Полина» та «Юная леди»,

Міжфракційному об’єднанню «Рівні можливості»

 Програмі сприяння Парламенту ІІ в Україні Університету Індіани

Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentrе»

Програмі академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні,

фонду МАМА КЕШ

P.S. «Дуже дякую всім, хто долучився до нашого «виховання». Я щиро сподіваюсь, що наша спільна робота змінить і політичну, і соціальну, і моральну ситуацію в країні!», Марина Запорожченко, м.Гола Пристань, Херсонська область.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 фото-історія - 1

 фото-історія - 2

 

 

 

 

 

 

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP