Марта Коломиєць: ...Ці дівчата дуже ідейні, вони зачаровані любов`ю, українською літературою, вони цитують поезію, вірять, що все можливо в цьому житті. Вони бачать більше, яскравіше й світліше. Знають історію, минуле, адже це необхідно для того, щоб створити майбутнє. Вони мріють не лише про особисте щастя, але про покращення життя свого оточення, своєї громади.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Проекти, підтримані у 2017 році в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

 

Керівниця проекту  Забаштанська Марина

Область  Вінницька    

Назва проекту «Право на життя без насильства_(Без насильства у майбутнє)»

Бюджет 15000 грн.

Опис Проведення інформаційно - просвітницької  програми з протидії насильству щодо дівчат в навчальних колективах міста Вінниці,  для  підлітків 16 – 21 років ( в т. ч. з числа ВПО); сприяння створенню безпечного середовища в тому числі об’єднуючись в групи взаємопідтримки та психологічне консультування.  Інформаційно - просвітницька програма передбачає перегляд соціального театру, проведення психологічних груп, поширення друкованої продукції, проведення конкурсу слоганів, вуличної акції флешмобу «Я хочу жити в країні без насильства».

 

Керівниця проекту Вертола Світлана

Область Чернігівська

Назва проекту «Крок у майбутнє»

Бюджет 15000 грн.

Опис Проведення програми «Крок у майбутнє», передбачає надання інформації дівчатам 14-17 років, що проживають у сільській місцевості Чернігівщини щодо збереження репродуктивного здоров’я, відповідальної поведінки та безпечних стосунків;  розвиток навичок самопрезентації та ораторського мистецтва учасниць програми; мотивація та надання інформації про ресурси та наявні можливості щодо активного залучення до громадського життя села, регіону та країни в цілому.

 

Керівниця проекту Клименко Олександра

Область  Донецька

Назва проекту «Курси з інформатики та програмування для жінок»

Бюджет 15000 грн.

Опис  Створення на базi Марiупольського айтi кластеру програми для безкоштовного навчання жiнок iнформатицi та основам програмування, з подальшим супроводом при стажуванні в ІТ-компаніях міста.

 

Керівниця проекту Заяць Юлія

Область Полтавська

Назва проекту  «Платформа  успіху»

Бюджет 15000 грн.

Опис  Зміцнення психо-емоційного стану та підвищення інтелектуального розвитку дівчат-вихованиць інтернатів та будинків сімейного типу, формування у них чіткого бачення свого майбутнього і шляхів до досягнення бажаного, посилення мотивації та патронаж дівчат під час вступу в навчальні заклади I-IV рівня акредитації.

 

Керівниця проекту Касілова Аліна   

Область  Івано-Франківська

Назва проекту «Нова ти, твори!»

Бюджет 10100 грн.

Опис Підтримка та реабілітація дівчат-підлітків, які потерпають від батьківської байдужості, насилля, жебракування, самотності у соціумі шляхом проведення комплексу зустрічей – тренінгів в місті Івано-Франківську.

 

Керівниця проекту Зінчук Юлія

Область Чернігівська

Назва проекту  «Підвищення правової освіти неповнолітніх засуджених в місцях позбавлення волі»

Бюджет 14400 грн.

Опис  Підвищення рівню правових знань серед неповнолітніх засуджених, їх правосвідомості та правової культури, шляхом проведення серії навчально-виховних заходів та розповсюдження буклету з правових знань.

 

Керівниця проекту  Колеснік Юлія

Область Одеська

Назва проекту  Media Sapiens

Бюджет 8300 грн.

Опис Media Sapiens – серія тренінгів з розвитку критичного мислення та медіа  грамотності для школярів 9-11 класів з сільської місцевості Одеської області.

 

Керівниця проекту Горобчук Мирослава

Область Житомирська

Назва проекту «Моє тіло – мої правила».

Бюджет 12300 грн.

Опис Проект «Моє тіло – мої правила»: превентивна компанія з протидії сексуального насилля серед учениць-лідерок 4-х професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) міста Бердичева. Проект включає в себе надання інформації щодо насилля та його видів, формування навичок безпечної сексуальної поведінки та поширення цих знань шляхом проведення інтерактивних занять «Я вмію себе захистити»

 

 

Керівниця проекту  Костриця Дар'я

Область Житомирська

Назва проекту  «Жіноче обличчя історії м. Житомира»

Бюджет Проект «Жіноче обличчя історії м. Житомира» передбачає популяризацію внеску успішних та видатних жінок у розвиток м. Житомира різних епох шляхом  проведення дослідження історій життя та діяльності видатних житомирянок та розробки  і проведення тематичних екскурсій для жителів і гостей міста.

Опис 10000 грн.

 

Керівниця проекту Бараєва Діана

Область Київська

Назва проекту  «Школа особистісного зростання»

Бюджет 15000 грн.

Опис Підвищення рівню самооцінки та  індивідуальності дівчат м. Біла Церква, розуміння їхнього власного «Я», сприяння розвитку особистісних якостей ( як: лідерство, самопрезентація, комунікабельність, цілеспрямованість), шляхом проведення «Школи особистісного зростання» у період 2017-2018рр.

Керівниця проекту Макаренко Софія

Область  Полтавська

Назва проекту  «ЗМІНЮЙ!СЯ»

Бюджет 15000 грн.

 

Опис  Змінити дівоче ставлення до себе й власного місця у сучасному суспільно-політичному житті та навчити молодих українок відстоювати свої переконання шляхом неформального навчання та дебатування.

 

Пропонуємо Вашій увазі перелік проектів, підтриманих Українським Жіночим Фондом.

Проекти, підтримані у 2016 році в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Керівниця проекту Брюхович Орися

Область Херсонська

Назва проекту  Школа юних лідерок

Опис Проект має на меті розвинути лідерські якості та навички дівчат м. Херсона під час проведення 4-х модулів навчання за темами: Лідерство; Гендерні стереотипи та навички супротиву гендерній дискримінації; та відпрацювати організаційно – проектні вміння дівчат через проведення щонайменше 5 суспільно – значущих акцій серед школярів міста.

 

Керівниця проекту Гладка Тамара

Область  Одеська

Назва проекту  Проект спрямований на запобігання насильству в молодіжному середовищі

Опис  Проект спрямований на запобігання насильству в молодіжному середовищі

 

Керівниця проекту Градинар Ганна

Область  Одеська

Назва проекту Лідерки Одещини

Опис  проект спрямований на розвиток лідерського потенціалу та активної громадської позиції дівчат Одещини.

 

Керівниця проекту Григоренко Наталія

Область Луганська

Назва проекту  Знання породжують впевненість

Опис  Проект передбачає підвищення і зміцнення рівню впевненості та захищеності жінок у зоні АТО, шляхом  проведення 2-денної школи навчання доречної поведінки у небезпечних ситуаціях та розвитку  елементарних навичок самооборони.

 

Керівниця проекту   Журавель Вікторія

Область  Чернігівська

Назва проекту  «Мотивація в дії»

Опис Формування громадської позиції серед молоді щодо актуальних проблем міста і держави, соціальна активізація та формування соціальної відповідальності, шляхом оновлення дебатного клубу та проведення дебатного турніру серед молоді.

 

Керівниця проекту Задорожна Надія

Область  Харківська

Назва проекту  «Пошана та турбота»

Опис  Проект має на меті покращення стану людей похилого віку та посилення їх інтеграції до суспільства, громадське визнання їх життєвого досвіду, шляхом організації  для них серії навчальних заходів. 1. Психологічний курс «Психологія побудови майбутнього у похилому віці». 2. Клуб збереження здоров’я  та подовження життя. 3. Курс «Вдосконалення навиків роботи з сучасною технікою». Організація тематичних "чайних бесід".

 

Керівниця проекту  Раку Ольга

Область  Миколаївська

Назва проекту  «Успішна леді»

Опис Проект «Успішна леді» передбачає вирішення проблеми низької ефективності діяльності молодих активісток міста Миколаєва, шляхом проведення серії 3-и денних тренінгів для 15 юних леді. Проект сприятиме покращенню їх самосприйняття, підвищенню власної ефективності через раціональне використання часу та можливостей, що в поєднанні з набутими вміннями професійної самопрезентації підвищить їх позиції в умовах ділової конкуренції та сприятиме просуванню вперед кар’єрними сходинками соціального та політичного життя міста.

 

Керівниця проекту  Трегуб Вікторія

Область Кіровоградська

Назва проекту  Проект розвитку толерантного ставлення громади до людей з обмеженими можливостями

Опис Проект розвитку толерантного ставлення громади до людей з обмеженими можливостями

 

Керівниця проекту  Цимбалюк Аліна

Область Черкаська

Назва проекту  Творча майстерня «CkTM»

Опис Створення умов для творчого саморозвитку студентів шляхом залучення їх до роботи у творчих майстеренях, на базі яких будуть діяти майстер-класи від спеціалістів для студентів ПТНЗ і ВНЗ; залучення студентів до активної роботи творчої майстерні, розвиток їх естетичного смаку та набуття життєво необхідних навичок.

 

 

Проекти, підтримані у 2015 році в рамках програми міні-грантів

Керівниця проекту   Карпів Тетяна

Область Волинська

Назва проекту  «Жіночий клуб: від дискусії – до дії»

Опис  Проект передбачає розвиток громадської  активності жінок Волинської області, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті країни, формування гендерної культури волинян. В рамках проекту заплановано організувати серію семінарів-тренінгів, кіно-клубів, гендерних медіа-кав’ярень, дискусійних зустрічей для дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті. Завдяки широкій інформаційній кампанії (як серед регіональних ЗМІ, так і через всеукраїнські інформаційні ресурси для ОГС і соцмережі) та поширенню інформації учасницями Жіночого клубу в колі їх спілкування проект матиме вплив і на формування гендерної чутливості волинян, в тому числі і чоловіків.

 

Керівниця проекту   Мальченко Ірина

Область  Черкаська

Назва проекту  Інформаційна акція «Врятуй Дніпро від сміття»

Опис  Проект передбачає рекламну компанію у ВНЗ, радіо та телебаченні міста Черкаси. Мета цих дій: залучити волонтерів та небайдужих громадян до прибирання узбережжя річки Дніпро та виховання поваги до навколишнього середовища.

 

Керівниця проекту   Мартинюк Ірина

Область  Рівненська

Назва проекту Підтримка жінок з раком молочної залози «Я жінка!»

Опис  Проект «Я жінка!» поширює знання серед молоді про методи діагностики та засоби профілактики раку молочної залози, здійснює психологічну підтримку жінок, хворих на рак молочної залози.

 

Керівниця проекту   Моргун Олена

Область Тернопільська

Назва проекту  Центр дозвілля для дітей зі східних областей України та місцевої громади

Опис  Проект передбачає організацію змістовного дозвілля, яке допоможе молоді та дітям-переселенцям не лише розважитися, але й навчитися чомусь новому, розвинути свої здібності, самовдосконалитися та виховати їх як здорового, культурно-духовного, освіченого і творчого громадянина. Спільні заходи з дітьми приймаючої громади сприятимуть налагодженню стосунків та взаєморозуміння в громадах.

 

Керівниця проекту   Московченко Валерія

Область  Харківська

Назва проекту  «Незрячі лідери»

Опис  Проект спрямований на розвиток та соціалізацію незрячих людей. У рамках проекту будуть проведені тренінги, практичні заняття з розвитку лідерських якостей, орієнтування та побутових навичок, які допоможуть людям з вадами зору стати більш активними, упевненими в собі, допоможе їм почуватися і бути на одному рівні зі звичайними людьми. По закінченню проекту незрячі зможуть займати активну життєву позицію, брати участь у громадському житті, стати лідерами, вони просто стануть більш впевненими в собі, у своїх можливостях та вміннях.

 

Керівниця проекту  Симончук Галина

Область  Житомирська

Назва проекту  «Майстерня особистісного успіху»

Опис  Проведення «Майстерні особистісного успіху» серед учениць професійно-технічних навчальних закладів м. Житомира та області, в тому числі дівчат з інвалідністю з метою їх успішного становлення: розвитку фінансової грамотності, лідерського потенціалу та навичок самопрезентації.

 

Керівниця проекту  Чінякова Марина

Область  Донецька

Назва проекту  «Пам’ять  поколінь»

Опис  Проект направлений на близьке ознайомлення молоді міста Маріуполь з українськими народними традиціями, а також на зруйнування стереотипу, що вишивання – це суто жіноча справа. Проведення лекцій, майстер-класів та презентацій. Проект продемонструє, що в сучасному світі хлопці також можуть вишивати, та що це їм не тільки цікаво, але й необхідно.

 

Керівниця проекту  Шегера Марина 

Область  Львівська

Назва проекту  «Епоха нових лідерок»

Опис  Проект передбачає створення блогу для дівчат, проведення тренінгів та круглого столу «Жінка та інформаційні технологіїї. Можливості та перспективи».

 

Проекти, підтримані в рамках ініціативи УЖФ «Зміцнення миру та толерантності в громадах»:

 

Керівниця проекту  Бірюкова Вікторія (переможниця програми 2007 року)

Область  Київська

Назва проекту «Людина людині – друг»

Опис Проект допоможе внутрішньо-переміщеним особам, що проживають на Білоцерківщині, комфортніше адаптуватися, завести друзів та почати почуватися повноцінною частиною місцевої громади. Також допоможе місцевим жителям позбавитися нав’язаних стереотипів, підвищить емоційну стійкість та розвине толерантність у ставленні до всіх і всього. В рамках проекту заплановано проведення комплексу заходів таких як тренінги, екскурсії, семінари, фотосесії та майстер-класи для ВПО спільно  з представниками місцевої громади.

 

Керівниця проекту  Матвійчук Марина (переможниця програми 2013 року)

Область  Черкаська

Назва проекту  Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери

Опис Тренінговий табір для спеціалістів психологічної служби системи освіти та спеціалістів соціальної сфери – це новий спосіб організації підготовки практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів усіх типів та фахівців і спеціалістів зокрема психологів Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Черкаської області до роботи з особами, які постраждалим внаслідок конфлікту в Україні. Проект передбачає проведення серії тренінгів, на яких будуть обговорені такі питання як основи надання первинної психологічної допомоги, соціально-педагогічна підтримка дітей в період військового конфлікту, кризове консультування, робота з учасниками АТО, демобілізованим, робота з травмованими особами та ін.

 

Керівниця проекту  Салівончик Оксана (переможниця програми 2011 року)

Область  Рівненська

Назва проекту «Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення та сприяння толерантності в громадах»

Опис Під час реалізації проекту заплановано проведення тренінгів для активних сільських жінок у Рівненському, Костопільському, Гощанському районах Рівненської області, де зосереджено багато тимчасово переміщених громадян зі східних та південних областей України. Під час тренінгів учасниці проекту отримають інформацію  та  навики  мирної трансформації конфліктів,  розбудови культури миру, здобудуть навички збору усних історій. Після цього сформована команда жінок-лідерок зможе зібрати усні історії жінок їхньої місцевості, які мають досвід подолання життєвих криз, позитивного виходу з конфліктних ситуацій і готові поділитися своїм досвідом. У 3-х районних центрах  Рівненської області будуть проведені публічні заходи «Театр простих історій»,  на яких прозвучать усні історії жінок, які мають досвід подолання життєвих криз та позитивного виходу з конфліктних ситуацій.

 

Керівниця проекту  Шегда-Данилів Наталія (переможниця програми 2013 року)

Область  Львівська

Назва проекту «Крок до порозуміння»

Опис Проект має на меті сприяти взаємодії ВПО та львів’ян та передбачає проведення тренінгових програм для ВПО (Фінансова грамотність, Написання проектів, Працевлаштування, Історії успіху ВПО); створення та розташування біл-бордів, що нестимуть позитивну інформацію про ВПО;  створення аматорського театру серед переселенців та організацію комунікаційних зустрічей та спільних святкувань для ВПО та місцевої громади.

 

Керівниця проекту  Тарасенко Наталія (переможниця програми 2008 року)

Область  Житомирська

Керівниця проекту Філюта Катерина (переможниця програми 2014 року)

Область  Волинська

Назва спільного  проекту «Нове оточення – нові можливості»

Опис Проектом передбачається сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в громадах Житомирської та Волинської областей через проведення мережевої інформаційної кампанії. Проведення конкурсу статей для журналістів різних видів ЗМІ про успішні історії ВПО, які вдало прижилися на новому місці життя, з метою показу вдалих прикладів для інших членів громади і демонстрації того, що ВПО не ведуть споживацький спосіб життя за рахунок приймаючих громад; проведення виставки УІ з нагородженням журналістів в громадах Житомирської та Волинської областей і т.д.

 

 

Проекти, підтримані у 2014 році в рамках програми міні-грантів

 

Керівниця проекту   Горяча Анна

Область Житомирська

Назва проекту  Школа волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна.

Опис  Відкриття першої в місті Житомирі Школи волонтерів для роботи з дітьми з синдромом Дауна. Робота волонтерів надасть дітям довгоочікувану допомогу та підтримку.

 

Керівниця проекту   Стрелець Вікторія

Область  Запорізька

Назва проекту  Конкурентоспроможність молоді – шлях до успіху всієї громади!

Опис  Проект спрямований на розвиток особистісних та професійних навичок і вмінь молоді з подальшим застосуванням цих знань на практиці, що допоможе учасникам і учасницям проекту не лише змінювати своє життя, але й здійснювати власний вагомий внесок у розвиток своїх громад. Проект складається з навчального та практичного компонентів та передбачає проведення Регіонального Форуму молодіжної конкурентоспроможності.

 

Керівниця проекту   Бондаренко Руслана

Область  Київська

Назва проекту Школа молодіжної журналістики.

Опис  Проект надає можливість лідерам інформаційних відділів білоцерківських ВИШів отримати всі необхідні знання та практичні навички для створення студентських ЗМІ. Задіяність молоді у студентських ЗМІ сприяє розвитку зацікавленості до громадського та політичного життя, сприяє  формуванню медіаграмотності та небайдужого ставлення до проблем суспільства.

 

Керівниця проекту   Пастриган Мар'яна

Область  Івано-Франківська

Назва проекту  Бізнес в жіночі руки.

Опис  Проект спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні шляхом залучення до цієї справи жінок. У форматі тренінгу дівчата та молоді жінки дізнаються як складати бізнес-плани, шукати інвесторів, як стати впевненими в собі, психологічні аспекти бізнесу, як правильно ставити цілі, тобто все для того щоб розпочати власну справу. А зустріч з успішними жінками Прикарпаття надихне їх попробувати себе в бізнесі, додасть мотивації та енергії для втілення своїх ідей в життя.

 

Керівниця проекту   Костюк Ірина

Область  Львівська

Назва проекту  Моделювання Верховної Ради України.

Опис  Ініціатива передбачає ознайомлення учасників із засадами роботи ВРУ, процесом законотворення та посадою депутата. Проект складається із серії навчальних тренінгів, зустрічей з відомими політико-громадськими діячами та імітації парламентського слухання законопроекту.

 

Керівниця проекту  Філюта Катерина

Область  Волинська

Назва проекту  Живи в гармонії з природою!

Опис  Проект передбачає інформування населення селища Ратне про важливість толерантного співжиття людини і природи. Для цього будуть проведені наступні дії: надання матерям дітей, які відвідують дитячий садок, необхідних знань про формування екологічної свідомості у їх дітей; роз’яснення дітям із дитячого садка у формі гри важливості любові до природи; пояснення підліткам (школярі Ратнівської школи-гімназії №1) через демонстрацію фільму на екологічну тематику важливості толерантного ставлення до природи та екологічно правильної поведінки для їх же благополучного майбутнього.

 

Проекти, підтримані в рамках ініціативи УЖФ «Посилення організаційної спроможності молодих організацій»:

 

Керівниця проекту  Добрякова Ольга (переможниця програми 2010 року)

Область  Житомирська

Назва проекту Бізнес для жінок

Опис Проект має на меті ознайомити жінок та молодих дівчат  у районах з сучасними формами та методами ведення підприємницької діяльності та активізувати жіночу громаду на місцях шляхом проведення тренінгових занять на різну тематику, що стосується розвитку бізнесу.

 

Керівниця проекту  Котельнікова Юлія (переможниця програми 2013 року)

Область  Одеська

Назва проекту Створення Молодіжної  громадської організації

Опис Проект передбачає створення Молодіжної громадської організації, яка буде направляти свою діяльність на вирішення різних соціальних та інших проблем через призму екологічного бачення. В рамках проекту відбудеться ретельне навчання команди та планування роботи організації.

 

Керівниця проекту  Шегда-Данилів Наталія (переможниця програми 2013 року)

Область  Львівська

Назва проекту Підтримка активісток зі Сходу країни

Опис Проект має на меті допомогти дівчатам-активісткам, що прибули зі Сходу країни реалізувати свої ідеї у новому місті.

 

 

Проекти, підтримані у 2013 році

                                               в рамках програми міні-грантів

Керівниця проекту   Горбач Наталія
Область  Херсонська
Назва проекту  "Відкрий своє серце!"
Опис  Налагодження  стосунків, порозуміння між громадою і людьми з обмеженими можливостями, набуття практичних навичок активної участі молоді  в житті міста,  формування толерантного, позитивного ставлення молоді до «особливих» людей, залучення молодих людей до благодійної, волонтерської діяльності. Діяльність проекту буде здійснюватися через акції, свята, флеш-моби, фотовиставки, білборди, та ін.
 
Керівниця проекту   Шегда Наталя
Область  Львівська
Назва проекту  "Жінки у владі" або "Кроки жінки у політиці".
Опис  Допомога молодим активісткам реалізувати себе у представницьких органах влади, через проведення для дівчат тренінгів та зустрічей з успішними жінками, а також організацію стажування у місцевих органах влади.
 
Керівниця проекту   Безсмертна Вікторія
Область  Житомирська
Назва проекту  "Правова просвіта активістів студентського самоврядування ВНЗ м. Житомира".
Опис  Підвищення рівню обізнаності активістів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Житомир з питань прав людини; підвищення рівню поінформованості студентів навчальних закладів з приводу їхніх прав та обов’язків, шляхом проведення тренінгів, навчальних квестів та публікацією журналу-мультими.
 
Керівниця проекту  Марків Марія
Область  Івано-Франківська
Назва проекту  "Я МОЖУ ТОМУ, ЩО Я ХОЧУ!"
Опис  У форматі методики «лекції-тренінгу» молоді дівчата матимуть можливість навчитись конкретизувати свої мрії/бажання, ставити цілі, складати стратегічний план досягнення цілей, визначати пріоритети, навчитись розумно керувати часом.
 
Керівниця проекту
   Котельнікова Юлія
Область Одеська
Назва проекту  "Одна батарейка від сім*ї - 400 літрів чистої Тилігульської води".
Опис  Вирішення проблеми утилізації відпрацьованих елементів живлення на території селищ прилеглої до Тилігульської лагуни, шляхом створення пунктів збору батарейок в 12 навчальних закладах та 2-х Регіональних ландшафтних парках; підвищення екологічної обізнаності (освіченості та свідомості) місцевого населення через проведення навчально-виховних семінарів "Сміття навколо  нас".

 

Проекти, підтримані у 2012 році

                                  в рамках програми міні-грантів

Керівниця проекту  Ільницька Юлія

Область Львівська

Назва проекту «Весняний англомовний табір для дітей-сиріт»

Бюджет 1400,00 грн
Опис Проведення англомовного табору студентами факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка для дітей з сиротинця. Підвищення рівня знань англійської мови у підлітків, їх обізнаності з гендерними питаннями та питаннями торгівлі людьми шляхом проведення тренінгів, уроків та різноманітних тематичних заходів..

 

 Проекти, підтримані у 2012 році

                                  в рамках «Глобальної ініціативи з обізнаності щодо раку молочної залози»

Керівниця Артьомова Ася

Область Луганська

Назва проекту «Підвищення обізнаності щодо раку молочної залози в сільській місцевості» Опис Проектом заплановано підвищення самосвідомості  жінок – мешканок села щодо відповідального ставлення до свого здоров’я, підвищення обізнаності сільської громади щодо раку молочної залози через організацію інформаційної програми та консультацій з фахівцями.

 

Керівниця проекту Кожевнікова Лідія, Максимчук Світлана.

Область Волинська

Назва проекту Фото проект «Я хочу бути здоровою»

Опис Поширення інформації щодо проблеми захворювання на рак молочної залози, шляхом залучення до участі жінок та дівчат м. Луцька. Учасниці будуть запрошені у фотостудію, де вони отримають корисну інформацію про цю недугу, та зроблять тематичний портрет із надписом «Я хочу бути здоровою», для того щоб встановити його як головне фото своєї сторінки у соціальних мережах. Наприкінці акції з усіма отриманими портретами розроблено та надруковано тематичні плакати: «Я хочу бути здоровою» з інформацією щодо захворювання на РМЗ, і розповсюджені у клініках та медпунктах м. Луцька.

 

Керівниця проекту Добрякова Ольга,  Сахневич Ольга

Область Житомирська

Назва проекту Проект «ProtektYourself»

Опис Проект спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді Житомирщини щодо проблеми раку молочної залози шляхом проведення фото-художнього конкурсу серед молоді Житомира віком від 14-23 років на дану тематику , проведення фото-виставки для широкого загалу міста та розповсюдження чашок до кафе та інших установ, що відвідує молодь міста з найкращими роботами учасників конкурсу для постійного нагадування, що потрібно берегти своє здоров’я.

 

 

Проекти, підтримані у 2012 році

                                  в рамках міжнародної ініціативи

 

 

Керівниця проекту  Кожевнікова Лідія

Область Волинська

Опис Створення інформаційного плакату про Програму "Перши крок до успіху" та розповсюдження плакатів у навчальних закладах Волинської, Донецької та Житомирської областях. Створення та підтримка сторінки в соціальній мережі «Вконтакте»  програми «Перший крок до успіху».

 

Керівниця проекту  Тарасенко Наталія

Область  Житомирська

Опис Організація конкурсу та проведення форуму дівчат-лідерок міста Житомир з використанням успішних історій переможниць програми "Перший крок до успіху" у фільмі «Ти також зможеш», проведення майстер-класів на методикою World-café.

 

Керівниця проекту   Вертеба Яна

Область Київська

Опис  Запуск контекстної реклами  програми «Перший крок до успіху» в соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook».

 

Керівниця проекту   Галліна Анастасія

Область Житомирська

Опис  Зйомка презентаційного фільму (роліку) успішних історій переможниць програми «Перший крок до успіху». Розміщення фільму в популярних соціальних мережах та трансляція в кінотеатрі ім.І.Франка перед сеансами фільмів.

 

Керівниця проекту   Постовану Ольга

Країна Молдова

Опис  Розробка матеріалів та розміщення їх в ЗМІ, створення сторінки у популярних соціальних мережах в Молдові про початок реалізації молодіжної програми «Перший крок до успіху» для молодих жінок та дівчат Молдови. Створення на прокрутка на радіо аудіо-роліку про конкурс «Перший крок до успіху в Молдові – 2013».

 

Керівниця проекту   Шершун Анастасія

Країна Молдова

Опис  Розробка дизайну та змісту поліграфічної продукції, розповсюдження матеріалів про початок програми «Перший крок до успіху» в 3 містах Молдови.

 

 

Проекти, підтримані у 2011 році.

 

Керівник проекту Антонян Белла

Область Житомирська

Назва проекту "Школа молодої сім’ї"

Опис "Школа молодої сім’ї" - попередження та подолання проблем молодого студентського  подружжя. Проект передбачає проведення серії тренінгів інформаційного та практичного характеру; організацію умовних практичних "випробувань" для бажаючих; показ форум-вистави на проблемну тематику, що стосується студентської сім’ї.

 

Керівник проекту Близнюк Людмила

Область Івано-Франківська

Назва проекту "Перший успішний крок" - шлях до працевлаштування дівчат Косівщини"

Опис Проект "Перший успішний крок" - шлях до працевлаштування дівчат Косівщини" передбачає реалізацію заходів щодо адаптації соціально незахищених груп населення - безробітних дівчат до скрутних економічних умов життя, підвищення їх творчого потенціалу за допомогою створення молодіжної Етно-школи.

 

Керівник проекту Каширіна Марія

Область АРК

Назва проекту "Попереджена – означає захищена".

Опис Підвищення безпеки для дівчат та жінок, які щодня пересувається по території біля загальноосвітньої школи № 8 м. Сімферополя, шляхом підвищення рівня їх обізнаності про фактори небезпеки і безпеки.

 

Керівник проекту Костюк Наталія

Область Львівська

Назва проекту "Центр розвитку молодіжних ініціатив"

Опис Проект "Центр розвитку молодіжних ініціатив" має за мету реалізувати комплексну систему мотиваційних заходів, які допоможуть молодим людям пізнати свої можливості, розкрити свій потенціал та реалізувати його у вигляді власних проектів.

 

Керівник проекту Крегель Христина

Область Івано-Франківська

Назва проекту "Хочеш змінити світ – зміни свій спосіб життя".

Опис Пропаганда здорового способу життя серед дітей села. Заклик до змістовного і цікавого життя, формування серед дітей села вміння цінувати здоров'я. Проект має мету привити дітям почуття відповідальності за своє життя, прагнення до самовиховання і самореалізації.

 

 

Керівник проекту Пухер Ірина

Область Волинська

Назва проекту Арт-терапевтичні сесії для молоді "Крізь кольорові окуляри".

Опис Організація змістовного дозвілля молоді із малозабезпечених сімей, із залученням її до арт-терапевтичних сесій як способу роботи над розкриттям власного потенціалу, втілення у життя молоді принципів здорового і активного способу життя, застосування альтернативного способу проведення дозвілля.

 

Керівник проекту Юр'єва Сабіна

Область Донецька

Назва проекту "Школа громадської активності для дівчат «Активна дія»"

Опис Подолання гендерних стереотипів дівчат м. Маріуполя щодо їх ролі у сучасному суспільстві, розвиток лідерських якостей, а також ознайомлення з суттю громадської діяльності та інструментами (механізмами)  діяльності громадської організації. Проект передбачає залучення дівчат до активної участі у житті міста та наступна реалізація учасницями власних ініціатив.

 

Керівник проекту Кривой Наталя

Область Житомирська

Назва проекту "Крок до лідерства"

Опис Розвиток соціальної активності, лідерства, навичок раціонального використання часу, впевненої поведінки, егалітарної свідомості серед студентської молоді міста шляхом реєстрації та проектної діяльності Житомирської обласної молодіжної громадської організації "Молодіжна позиція" (ініціаторками створення організації є 4 переможниці програми "Перший крок до успіху" 2007-2011 років).

 

Керівник проекту Тарканій Ганна

Область Закарпатська

Назва проекту "Створення молодіжних відео-роликів на соціально важливу тематику".

Опис Підвищення поінформованості та, відповідно, збільшення соціальної активності і відповідальності молоді Закарпаття й інших регіонів України досягатиметься  шляхом створення відео-роликів на суспільно важливу тематику та презентації їх у молодіжному середовищі (у навчальних закладах, на телебаченні, веб-ресурсах, у соціальних мережах).

 

Керівник проекту Вертеба Яна

Область Донецька

Назва проекту Форум-театр "Вихід за рамки".

Опис Сприяння усвідомленню молоддю актуальних соціальних проблем та пошуку їх вирішення з допомогою поглиблення їх розуміння та аналізу через особистісний досвід, а також формування у учасників активної громадської позиції і відповідальності за те, що відбувається у суспільстві шляхом підвищення рівня їх особистісного та творчого потенціалу.

 

Керівник проекту Кіт Христина (Плюта)

Область Львівська

Назва проекту "Гендерна  освіта у районних школах  Львівської області".

Опис Привернення уваги громадськості, у тому числі освітян до гендерної дискримінації, підвищення рівня обізнаності місцевої громади та освітян у сфері гендерної рівності. 

 

Керівник проекту Гаврилова Анастасія

Область Миколаївська

Назва проекту  "Фенікс"

Опис Проект спрямовано на самореалізацію, розвиток творчих здібностей та лідерських навичок дітей з Антонівської школи-інтернату. Проект включатиме творчу та освітню частини, під час яких діти братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та розважальних заходах.

 

Керівник проекту Дітковська Анна

Область АРК

Назва проекту "Соціальна столова "Їжа життя" в сільській школі"

Опис Проект ставить за мету покращити загальний стан малозабезпечених дітей, дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей с. Аграрне м. Сімферополь, та підвищити їх мотивацію до навчання шляхом забезпечення їх щоденними сніданками та проведення культурних заходів. Проведення інформаційно-просвітницької кампанії по приверненню уваги місцевих мешканців, громади та підприємців до проблеми дитячого харчування у сільській школі.

 

Керівник проекту Аліксейчук Христина

Область Київська

Назва проекту "Еко-Я"

Опис Залучення студентської молоді до соціальної відповідальності, сприяння захисту дітей з інтернатів від соціальної байдужості сьогодення. Провідна ідея проекту: попередити у наймолодшого покоління залежність від алкоголю та тютюну, підняття проблем навколишнього середовища серед дітей з дитячих будинків.

 

Проекти, підтримані у 2010 році в рамках програми міні-грантів (надані переможниціям програми 2009 -2010 років)

 

 
Керівник проекту Близнюк Аліна
Область Дніпропетровська
Назва проекту «Не дай себе одурити»
Опис Підвищення обізнаності та поінформованості дівчаток групи ризику щодо проблеми торгівлі людьми. Проведення ряду лекцій та зустрічей з молоддю, висвітлення проблеми в ЗМІ, виготовлення та розповсюдження інформаційно-просвітницької продукції.

Керівник проекту Вдовічен Анастасія
Область Сумська
Назва проекту «Створення центру сприяння соціальної адаптації дітей трудових мігрантів»
Опис Підвищення поінформованості громади про проблеми дітей трудових мігрантів (особливо дівчаток). Створення Центру сприяння соціальної адаптації та підтримки.

Керівник проекту Вертеба Яна
Область Донецька
Назва проекту «Школа Бізнес-лідерок»
Опис Стимулювання молодих жінок до започаткування власної справи, розвиток дівочого лідерства та подолання ґендерних стереотипів шляхом проведення навчально-методичного семінар-тренінгу та обмін досвідом з успішними жінками-підприємцями м. Маріуполя, написання бізнес-планів учасницями проекту.

Керівник проекту Гунченко Тетяна
Область Донецька
Назва проекту «Становлення Юнкорівського руху у місті Маріуполі»
Опис Становлення юнкорівського руху в м. Маріуполі шляхом об’єднання шкільних-прес-центрів міста та їх навчання у міський молодіжній громадській організації «Ліга юних журналістів м. Маріуполя», створення інформаційного сайту Ліги.

Керівники проекту Добрякова Ольга, Демусь Юлія, Покотило Юлія
Область Житомирська
Назва проекту «Ґендерна просвіта молоді Житомирщини»
Опис Підвищення рівня ґендерної обізнаності молоді Житомирщини шляхом проведення серії тренінгів, «ґендерного геокешингу» та випуску газети на ґендерну тематику.

Керівник проекту Заник Христина
Область Івано-Франквіська
Назва проекту «Школа активної молоді»
Опис Комплекс взаємопов’язаних системних заходів, спрямованих на виховання активної молоді віком 16-21 років, залучення її до громадського життя міста, допомога в реалізації її творчого та інтелектуального потенціалу. Навчальна програма школи – серія тренінгових занять, що включають теоретичні та практичні модулі.

Керівники проекту Кожевнікова Лідія, Максимчук Світлана
Область Волинська
Назва проекту «Радість дитинства»
Опис Надання постійної матеріальної допомоги дітям – сиротам, дітям із малозабезпечених сімей. Підвищення інтересу суспільства до благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям, шляхом впровадження рекламних кампаній, соціальних акцій та залучення небайдужих верств населення. Інформування молоді що до питання абортів, проведення акцій. Створення дитячої благодійної організації.

Керівник проекту Мірошник Раїса
Область Херсонська
Назва проекту «Ціна питання: 15 років життя!»
Опис Боротьба зі шкідливими звичками серед підлітків віком від 13 до 16 років у м. Херсоні шляхом зниження рівня паління та вживання алкогольних напоїв. Проведення інтерактивних занять зі школярами, зустрічей з лікарями, конкурсу малюнку серед сиріт, організація анти тютюнового флешмобу.

Керівник проекту Муравйова Олена
Область Львівська
Назва проекту «Творча майстерня «МІМОЗА» - альтернативний засіб дозвілля»
Опис Започаткування досвіду творчих майстерень по ліпці із полімерної глини прикрас та сувенірів руками дітей-сиріт та позбавлених батьківського опікунства в Червоноградській школі-інтернаті. Проведення благодійного аукціону.

Керівник проекту Олійник Софія
Область Львівська
Назва проекту «Молода!Успішна!Активна!»
Опис Допомога у розвитку та заохочення до самореалізації  та активізації молодих дівчат - лідерів міста Сокаля та Сокальщини  шляхом організації семінарів, тренінгів, зустрічей з успішними жінками та просто молодими дівчатами, які вже досягнули певного успіху. Виготовлення інформаційного короткометражного фільму, режисерами, сценаристами та акторами якого будуть самі дівчата.

Керівник проекту Цикарєва Наталія
Область Сумська
Назва проекту «Висока посада – БАТЬКО!»
Опис Виховання свідомих стосунків у сім’ях між батьками та підлітками шляхом проведення семінару-тренінгу "Висока посада - Батько". Організація прес-конференції.

Керівник проекту Чишинська Ганна
Область Львівська
Назва проекту «Дитячий клуб дозвілля парку «Знесіння»
Опис Сприяння організованого та пізнавального дозвілля дітей молодшого шкільного віку міста Львова шляхом проведення «Клубу молодіжного лідерства» через створення тематичних профільних майстерень.

Керівник проекту Ших Юлія
Область Львівська
Назва проекту «ЕКО-асфальт або ґрунто-ПОСЕЛЕННЯ?»
Опис Організація у м. Львові фотовиставки, яка присвячена репрезентації альтернативного (міському та сільському) стилю життя – життя в екопоселенні.
 

Проекти, підтримані у 2008 році в рамках програми міні-грантів

 

Керівник проекту Мігалі Жанна
Область Закарпатська
Назва проекту "Нова сім’я"
Опис Привернення уваги громадськості міста Ужгород до обдарованих дітей-сиріт. Надання можливості дітям продемонструвати те, що вони є гідними членами громади через організацію та проведення благодійного концерту.

Керівник проекту Штеюк Уляна
Область Львівська
Назва проекту "Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків"
Опис Підвищення громадської активності мешканців села Вовків шляхом відновлення та поширення театрально-обрядових традицій, створення театральної студії.

Керівник проекту Щербакова Валерія
Область Запорізька
Опис Відродження духовних цінностей та підвищення зайнятості сільської молоді шляхом залучення підлітків до розробки туристичних маршрутів та проведення екскурсій по рідному краю, відродження народних промислів та виготовлення сувенірної продукції.

Керівник проекту Самійленко Юлія
Область Полтавська
Назва проекту "Души криниця"
Опис Згуртування громади та сприяння проведенню культурно-масових заходів для жителів села Нові Мартиновичі шляхом розвитку їх творчого потенціалу - проведення пісенного фестивалю "Душі криниця".

Керівник проекту Созонік Ольга
Область Волинська
Опис Сприяння усуненню гендерних стереотипів на ринку праці та зменшення молодіжного безробіття у Луцьку шляхом проведення конкурсу "Моє бачення професійної реалізації", організації тренінгів та видання довідника.

Керівники проекту Кривой Наталія та Білоусенко Юлія
Область Житомирська
Опис Соціалізація жіночої студентської молоді, у тому числі і молодих матерів, шляхом підвищення їх обізнаності щодо можливостей працевлаштування та набуття ними навичок асертивності через проведення тренінгової програми.

Керівник проекту Акопян Каріне
Область Кіровоградська
Назва проекту "Рівний доступ"
Опис Сприяння подоланню соціальної ізольованості молодих людей з обмеженими можливостями Кіровоградської області шляхом залучення їх до інформаційно-просвітницьких заходів.

Керівник проекту Твардовська Віта
Область Миколаївська
Назва проекту "Здорова дитина - здорова нація"
Опис Збереження і зміцнення здоров’я населення міста Снігурівка шляхом інформаційно-освітньої роботи, та організація спортивних секцій за участю людей з обмеженими можливостями.

Керівник проекту Багацька Любов
Область Запорізька
Опис Створення, постійне наповнення та розповсюдження молодіжного інформаційного бюлетеня "Медіа-палітра" в рамках місцевого щотижневого друкованого видання задля сприяння розбудові демократії та громадянського суспільства в місті Токмак.

Керівник проекту Алексійчук Христина
Область Херсонська
Опис Привернення уваги до екологічної ситуації в регіоні, залучення молоді та представників міської влади Херсону до реалізації проекту очищення міста шляхом організації та проведення круглих столів, конкурсів, молодіжної акції "Зробимо Херсон чистим!".

Проекти, підтримані у 207 році в рамках програми міні-грантів

 

Керівник проекту Омельян Аліна
Назва проекту
"Клуб "дівчата-лідерки"
Назва організації Громадська жіноча організація «Берегиня»
Опис Розвиток лідерських якостей дівчат 16-25 років, с.Березова рудка, шляхом проведення навчально-практичних тренінгових занять (поїздка в Ковалин, буклет про проект, зелений туризм). 
 

Керівник проекту Бірюкова Вікторія
Назва організації Ліга культури Білоцерківщини
Опис Започаткувати впровадження принципів "культури в політиці" у діяльність органів управління територіальної громади Білої Церкви.

Керівник проекту Муравйова Олена
Назва організації МГО "Фундація регіональних ініціатив"
Опис Активізація учнівської молоді міста до проблем забруднення прибережних територій р.Зах.Буг, шляхом задіяння молодіжного осередку в конкурсному змаганні "Чисто там, де не смітять".

Керівник проекту Дуднік Ольга
Назва проекту "Шлях у майбутнє"
Назва організації Дитяча екологічна організація "Флора"
Опис Через підвищення обізнаності молоді, щодо можливостей альтернативних шляхів проведення дозвілля знизити рівень впливу на її поведінку стереотипів, нав’язаних рекламою (проведення гри-квест).

Керівник проекту Заник Христина
Назва проекту "Соціальна реабілітація дітей з особливими потребами"
Назва організації Молодіжна громадська організація "Молодіжний рух"
Опис Допомога у соціальній реабілітації та адаптації дітей з особливими потребами шляхом проведення тренінгових занять з психологом, тренером та мистецьким наставником у спеціалізованих групах дітей.

Керівник проекту Рувінштейн Каріна
Назва організації Кіровоградський міський Фонд сприяння розвитку правової освіти населення
Опис Формування жінки, як громадянки-лідерки, серед дівчат віком 15-18 років, шляхом активізації їх лідерських якостей та наданням інформації про можливі шляхи стати лідером (проведення опитування, циклу тренінгів).

Керівник проекту Івлєва Юлія
Назва проекту "Гендерна проблема - проблема рівних можливостей чоловіків та жінок"
Назва організації Харківський клуб директорів шкіл Асоціації керівників шкіл України
Опис Створення дівочого клубу задля самореалізації дівчат та захисту їх інтересів (проведення конкурсу малюнків, тренінгів, видання брошур, тощо.)

Керівник проекту Колодій Сніжана
Назва проекту "Кого стосується гендер?"
Назва організації Закарпатська обласна ГО «Мегасоціум»
Опис Подолання гендерних стереотипів та виховання гендерної культури освітян - проведення 2-х семінарів та анкетування.

Керівник проекту Краснянська Наталя
Назва організації Громадська організація молоді міста Вінниці "Моє життя"
Опис Розробка та виготовлення набору відеоматеріалів для освітньої роботи з питань безпечної поведінки із молоддю. Проведення семінарів з використанням матеріалів

Керівник проекту Школяренко Поліна
Назва організації Жіноча громадська організація "Берегиня"
Опис Розвиток культурного, морального життя молоді, шляхом проведення культурних заходів та тематичної дискотеки.

Керівник проекту Степаненко Анна
Назва проекту "Жіноче лідерство"
Назва організації Харківське обласне відділення Українського фонду культури
Опис Сприяти усвідомленню важливості лідерських якостей у житті дівчини. Проведення урочистої зустрічі, тренінгів, опитування, створення буклетів.

Керівник проекту Плюта Христина
Назва організації Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи"
Опис Підвищення рівня правосвідомості дітей з інтернатів шляхом проведення уроків з прав дитини та виставки малюнків.

Керівник проекту Дехтярьова Оксана
Назва проекту
"Я - жінка-українка"
Назва організації ГО "Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування"
Опис Підвищення рівня самоствердження та лідерських якостей молодих дівчат шляхом розвитку їх творчого потенціалу. Проведення конкурсу творчих робіт, проведення тренінг-дискусії, публікація збірки кращих робіт та її розповсюдження серед органів місцевого самоврядування, тощо.

Керівник проекту Аблаєва Аліме
Назва організації
Регіональний центр народних ремесел "Орьнек"
Опис Надання вишивальницям доступу до необхідних для роботи матеріалів, можливість ознайомитись з фондами Кримського етнографічного музею. Проведення круглого столу, створення бібліотеки та медиотеки для курсів "Золотого шиття".

Керівник проекту Скіп Ірина
Назва проекту
"Учнівська газета "Ярина"
Назва організації Бережанська районна молодіжна громадська організація "Гімназія"
Опис Підготовка та друк 3-х випусків учнівської гімназійної газети "Ярина" - культурно-просвітницька, наукова та інша інформація.

Керівник проекту Лалабекова Каріна
Назва організації МГО "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"
Опис Висвітлення внутрішнього духовного багатствоа молодих жінок шляхом створення збірки - публікація поетичних та прозових творчих робіт.

Керівник проекту Мельник Ольга
Назва організації ОМБФ "Світлий Дім"
Опис Сприяння поглибленню розуміння батьками, держаними установами, соціальними працівниками та громадою явища "діти вулиці" шляхом відображення їх світосприйняття, прав дітей та їхні порушення у друкованому виданні з їх власними малюнками та коментарями.

Керівник проекту Костіна Тетяна
Назва організації
Таврійський центр гендерних досліджень
Опис Проведення інформаційної кампанії в школі з проблеми побутового насилля як першого кроку з його попередження - анкетування, лекції, тренінги, бюлетені

Керівник проекту Сад Наталія
Назва проекту 1 етап - спільного з Іванців проекту
Назва організації Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Дебатна Академія»
Опис Формування об’єктивного сприйняття молодими людьми жіночої суспільної активності шляхом організації та проведення конкурсу «Споглядння на суспільну роль чоловіка та жінки крізь «Гендерні окуляри», організацію для переможців дебатів та організацію вузькоспеціалізованої інформаційної кампанії.

Керівник проекту Іванців Олена
Назва проекту
2 етап спільного з Сад проекту
Назва організації Дипкорпус Студентської Ради МДГУ
Опис Формування  в українському суспільстві толерантного сприйняття жіночої громадської активності шляхом організації круглого столу для переможнець конкурсу (1-й етап) та успішних жінок, прес-конференції.

Проекти, підтримані у 2006 році в рамках програми міні-грантів

 

 

Керівник проекту Чубченко Катерина
Область Запорізька
Назва проекту "Школа депутатської діяльності для дівчат"
Опис Започаткування "Школи депутатської діяльності для дівчат" для лідерок 14-20 років. Проведення тренінгів з ораторського мистецтва, гендерної рівності, розвитоку лідерських навичок. Зустріч учасниць з відомими жінками та жінками депутатами міської ради. Залучення дівчат до соціальної активності.

Керівник проекту Бас Василина
Область Вінницька
Назва проекту "Найкраща"
Опис Проведення до дня молоді конкурсу для дівчат району "Найкраща" з метою підняття пріоритетності гармонійного та всебічного розвитку дівчат.

Керівник проекту Алексєєнко Наталя
Область Львівська обл.
Назва проекту "Лідерки! Майбутнє в ваших руках!"
Опис Сприяння у вирішенні проблем молодих дівчат віком 13-18 років з кризових сімей шляхом посилення їх участі  у громадському житті міста, залучення до процесу обміну інформацією через навчання  в пілотних класах з основ журналістики та випуску і розповсюдження  "100% Молодіжної газети".

Керівник проекту Гуцол Анна
Область Хмельницька
Назва проекту "Жіночий об"єктив"
Опис Формування гендерної рівності у сучасному фотомистецтві, через проведення конкурсу та виставки фоторобіт дівчат Хмельниччини.

Керівник проекту Шуст Анна
Область Донецька
Назва проекту "Хто в домі хазяїн?"
Опис Візуалізація стереотипів гендерного дисбалансу в українському суспільстві шляхом демонстрації та обговорення з глядачами театральної постановки "Хто в домі хазяїн?" (пока в школах району та Будинку Культури міста). Проведення конкурсу творчих робіт серед школярів на гендерну тематику.

Керівник проекту Зіборова Ольга
Область Одеська
Назва проекту "Барви твого життя"
Опис Залучення до соціально-активної діяльності та самореалізації дівчат-інвалідів шляхом візуалізації особливостей їх життя. Проведення тренінгів, круглих столів, телепередач, фотовиставок та інше.

 НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP