Ми не просто маса, якою можна керувати, і на яку можна впливати. Ми – в першу чергу, громадяни з правами, які зараз принижуються. Я хочу, щоб це усвідомив кожен. Кулакевич Анастасія, переможниця 2013 року.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ

Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
21 вересня 2017 р. Посол США в Україні пані Марі Йованович у Харкові зустрілася з грантерами проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» – підприємцями, які отримали грантову підтримку на розширення бізнесу, завдяки чому створили нові робочі місця і працевлаштували осіб, що постраждали від конфлікту на сході України.
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
на Форумі «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», відбулася презентація нового проекту USAID, який сприятиме створенню нових робочих місць для осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвитку малого бізнесу.
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
29 вересня 2016 року ООН Жінки та Український жіночий фонд запрошують Вас на презентацію короткометражного документального відео (5 хв) про жінок у Збройних Силах України, зокрема про їхнє перебування на передовій, проблеми їхнього офіційного оформлення, заборону займати певні посади та прогрес, що вже намітився за останній рік – після проведення дослідження “Невидимий батальйон”.
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
13 травня 2016, Київ. Український жіночий фонд, в рамках реалізації пілотного проекту "Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення", провів тренінг для тренерів із застосування методики аналізу сценаріїв планування майбутнього.
У Парламенті відкрилася фотовиставка "Мами на передовій та в тилу"
Виставка покликана розповісти про роль жінок – як тих, що служать у Збройних силах, так і матерів військовослужбовців.
Календар «Невидимий батальйон» переміг на Національному фестивалі соціальної реклами
Календар «Невидимий батальйон» переміг на Національному фестивалі соціальної реклами
Оголошується набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства
Академія жіночого лідерства - це проект, спрямований на всебічну підтримку жінок-лідерок, розвиток їх потенціалу та сприяння їх участі у громадському та політичному житті України.
Сюжет 5 каналу про результати дослідження "Невидимий батальйон" (відео)

У Запорізькій області почали роботу мобільні бригади для допомоги жінкам, постраждалим від насильства

Оголошення конкурсу грантів для жіночих НУО
Оголошення конкурсу грантів для жіночих НУО
Прєм*єрний показ вистави "Сім"

Фестиваль Рівності 2014
13-16 грудня, у Києві відбудеться Фестиваль Рівності. Захід організову¬ється Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та ГО “Інсайт” в партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
Відкриття фотовиставки "Жінки і конфлікт в Україні"
Офіційне відкриття фотовиставки відбудеться 3 грудня 2014 року о 17:00 у приміщенні Малої виставкової зали в Українському домі (Київ, вул.Хрещатик, 1).
Конкурс швидких грантів для жіночих організацій України від Українського жіночого фонду
Мета конкурсу: підтримати термінові дії та ініціативи, які можуть сприяти просуванню прав жінок і захисту їх інтересів в часи конфлікту.
Тренінги з написання грантових проектів в Ужгороді, Львові та Рівному
Західноукраїнське представництво Міжнародного Фонду «Відродження» оголошує набір учасників на тренінг по написанню грантових проектів «Основи розробки та написання проектів» для громадських організацій Заходу України.
Тренінг "Основи розробки та написання проектів"
Міжнародній Фонд «Відродження» оголошує набір учасників на тренінг по написанню грантових проектів «Основи розробки та написання проектів» для організацій сходу України.
Запит щодо подачі фотографій для участі у фотовиставці «Українські жінки і конфлікт на Сході України»
З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і проведення кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства», ООН в Україні спільно з Українським жіночим фондом планують провести фотовиставку, яка розповість історії жінок в контексті збройного конфлікту на Сході України. Запрошуємо фотографів надсилати фотографії для участі у виставці до 26 жовтня 2014 року на адресу: info@uwf.org.ua.
Конкурс на стажування молоді у ВРУ
ГО «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США) оголошують конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2015 рік.
Набір на 9-у сесію Школи європейських студій
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на дев’яту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).
Конкурс на участь у 2-му регіональному тренінгу-семінарі для молодих лідерів з України, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 30 вересня- 2 жовтня 2014 року у м. Чернігів 2-ий регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є чудовою можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.
Конкурс малих грантів для поширення найкращого досвіду громадських ініціатив
Мета конкурсу: Активізація громад в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській областях через реалізацію невеликих соціальних проектів зі значним залученням місцевих жителів до заходів проектів.
Фонд молодих феміністок "ФРІДА" (FRIDA) оголошує конкурс проектів
Фонд молодих феміністок "ФРІДА" є єдиним молодіжним фондом, яким керує молодь. Діяльність фонду зосереджена виключно на підтримці молодих активісток в усьому світі.
Розпочато конкурс на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України 2014-2015 рр.
Участь у Програмі передбачає стажування у комітетах та Апараті Верховної Ради України для громадян України, які станом на 27 липня 2014 р. отримали базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та не досягли віку 29 років.
Конкурс мікрогрантів для малих правозахисних груп
Учбово-методичний центр захисту прав людини (HRTC) в рамках реалізації проекту «HR-патруль» за фінансової підтримки NED (США) оголошує конкурс мікрогрантів для підтримки малих правозахисних груп.
Візьміть участь в конкурсі «Говоримо про насильство щодо жінок» та отримайте грант від Avon Foundation for Women
Якщо ви надішлете свої матеріали (плакати, буклети, відеоролики тощо) на електронний ресурс Communications X-Change до 4 лютого 2013 року, ви автоматично включаєтесь у список тих, хто може виграти грант від 5,000 до 10,000 доларів США на підтримку роботи вашої організації
Просвітницька програма для молодих громадських активісток та лідерок студентського самоврядування Вінниччини
Вінницька громадська організація «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» повідомляє про початок реалізації нового проекту «Формування ґендерної культури молодих подолян: інформаційно – просвітницький вектор» та оголошує конкурс на участь у просвітницькій програмі.
Чи подобається вам ходити до музеїв? Музей історії жіноцтва або, як його ще називають, Ґендерний музей
Це Музей, що був створений жінками і для жінок, хоча чоловіки так само охоче відвідують експозиції Музею. Музей має чималу колекцію, кілька десятків експозицій, які неодноразово виставлялись в усіх куточках України і були відзначені навіть за її межами.
Український жіночий фонд запрошує волонтерів до співпраці!
Якщо ви активні, ініціативні та відповідальні, ласкаво просимо приєднатися до команди Українського жіночого фонду!
Перед прийняттям закону про заборону абортів потрібно ретельно вивчити громадську думку – МФО «Рівні можливості»
Резонансний законопроект що стосується заборони штучного переривання вагітності (абортів).
Конкурс заявок на гранти. Фонд молодих феміністок ФРІДА
ФРІДА - Фонд Молодих Феміністок - закликає групи, очолювані молодими жінками і трансгендерамі у віці до 30 років, подавати заявки на гранти до 5000 доларів США.
«Час братися за олівець!!!»
Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні, спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, оголошує конкурс ґендерної карикатури «Ґендерний стереотип - карикатура дійсності»
Запущено навчальну онлайн гру для підлітків проти домашнього насильства
Гра доступна у соціальних мережах «ВКонтакте» та «Facebook» і націлена на підлітків. Вона показує гравцям різні віртуальні ситуації, пов’язані з насильством, де вони повинні обрати найбільш доцільний спосіб поведінки. Гра у розважальній формі змушує задуматись про насильство в своєму житті і житті оточуючих та стимулювати позитивну поведінку в реальному світі.
Конкурс відеоробіт «Заповідна Україна»
Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Ґете-Iнститут в Україні оголошують старт конкурсу відеоробіт "Заповідна Україна".
Національний фонд підтримки демократії продовжує приймати заявки на програму Рейгана-Фаселла 2012-2013
Національний фонд підтримки демократії приймає заявки на участь в програмі 2012-2013 р. Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла є міжнародною програмою обміну, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам з різних держав провести п'ять місяців у Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні.
Друга міжнародна демократична конференція в Лейпцизі: Ми – це демократія!
Друга Міжнародна Демократична конференція, що відбудеться 13-14 жовтня в Лейпцизі, буде присвячена темі «Діалог молоді та політиків» під гаслом «Ми – це демократія!». Конференція проходитиме під патронатом Президента Бундестагу професора, доктора наук Норберта Ламмерта. Цільова група: молоді люди 18-27 років з Центральної, Східної та Південно-Східної Європи.
Конкурс “УКРАЇНА МОЄЇ МРІЇ”
Європейська Асоціація українців запрошує всіх помріяти, якою кожен з нас хоче бачити Україну у ІІІ тисячолітті? В якому суспільстві кожен з нас хоче жити, яку державу будувати? На яких цінностях, засадах, ідеях має створюватись майбутнє України? Що необхідно зробити, щоб омріяна Україна стала реальністю?
Молодіжний кінотабір долає ґендерні стереотипи
12-16 липня, Київ. Майже 100 молодих людей з усіх куточків України у віці від 18 до 35 років взяли участь у літньому таборі GenderCamp. Під час перебування у GenderCamp учасники пройшли тренінги з ґендерної чутливості, протидії домашньому насильству, а також з операторської майстерності, режисури, продюсування та поширення ідей у соціальних медіа. Табір було організовано спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні" в рамках конкурсу короткометражних фільмів на ґендерну тематику "Ген рівності".
Конкурс короткометражних фільмів на гендерну тематику «Ген Рівності»
Конкурс короткометражних фільмів на гендерну тематику «Ген Рівності» ініційовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного та сімейного життя. Учасники: молоді люди 18-35 років, зокрема, студенти вишів всіх регіонів України.
Ґендерна політика стала прерогативою Міністерства праці і соціальної політики
Згідно з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ No. 389/2011 Мінсоцполітики призначено спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань попередження насильства в сім'ї
Підтримка ґендерних досліджень та ґендерної освіти в українських університетах, дослідницьких та наукових центрах
Основна мета цього конкурсу заявок має два аспекти: поширювати ґендерні знання та принцип ґендерної чутливості серед студентів, членів академічної та наукової спільноти; підтримувати перехід в Україні ґендерних досліджень у професіональне русло і демонструвати важливість ґендерних досліджень для суспільства.
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ҐЕНДЕРНА ОСВІТА – РЕСУРС РОЗВИТКУ ПАРИТЕТНОЇ ДЕМОКРАТІЇ»
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ҐЕНДЕРНА ОСВІТА – РЕСУРС РОЗВИТКУ ПАРИТЕТНОЇ ДЕМОКРАТІЇ» проводиться за підсумками VІ Всеукраїнського конкурсу студентів та молодих вчених з напрямку «Ґендерні дослідження» До участі у конференції запрошуються студенти, магістри, аспіранти, науковці, педагоги, активісти ґендерних та жіночих молодіжних, громадських організацій, об`єднань, товариств, всі, хто цікавиться гендерною проблематикою.
Лист Президентові України від громадських організацій
Внаслідок прийнятого Указу Президента України № 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" від 11.12.2010 р., Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, до компетенції якого впродовж 1995 – 2010 рр. відносились розробка і реалізація державної ґендерної політики, було ліквідоване. Тим самим національному механізму забезпечення ґендерної рівності, будованому крок за кроком українською громадськістю у співпраці з державними органами, було завдано суттєвої шкоди
Програма стажування працівників законодавчої влади України
Організація Американські ради з міжнародної освіти презентують нову програму - Legislative Fellowship Program (Програма стажування працівників законодавчої влади України), яка фінансується Державним Департаментом США, координується Американськими радами з міжнародної освіти, яка виступає офіційним координатором програми в Україні
Новий член парламенту збільшить представництво жінок в Верховній Раді України
Новий член парламенту збільшить представництво жінок в Верховній Раді України
Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у п’ятому Конкурсі малих грантів 2011
Конкурс малих грантів 2011 запрошує до участі громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних та невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок до розвитку громадянського суспільства в Україні та взяти активну участь в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівні.
Відзнака ґендерної рівноваги – весна 2011
Інформаційно-консультативний жіночий центр запрошує висувати кандидатури на отримання весняної відзнаки ґендерної рівноваги 2011.
Програма рівних можливостей і прав жінок в Україні ЄС-ПРООН оголошує конкурс на розробку сценаріїв і подальше виготовлення навчально-освітніх фільмів з ґендерної тематики
Програма рівних можливостей і прав жінок в Україні ЄС-ПРООН оголошує конкурс на розробку сценаріїв і подальше виготовлення навчально-освітніх фільмів з ґендерної тематики
«8 березня – і100рія у фотографіях»
Ми плануємо підготувати і представити в Українському Домі експозицію зі 100 фотографій, що представлятимуть історію українських жінок за останні сто років. Ми би хотіли представити фото, які б демонстрували зміну ролей жінок, їх внесок у розвиток суспільства.
Лист жіночих громадських організацій до п. Хелен Кларк
Хелен Кларк, Адміністратор Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Голова Групи розвитку ООН відвідала Україну 11 -15 грудня. Це перший офіційний візит Адміністратора ПРООН в Україну. Нижче - текст листа до п. Хелен Кларк від українських жіночих організацій
Научно-практическая конференция «Роль женщин в укреплении стабильности местных сообществ» (Беларусь)
Уважаемые друзья! Приглашаем Вас принять участие в научно- практической конференции «Роль женщин в укреплении стабильности местных сообществ». Целью конференции является обобщение теоретических знаний и прикладных форм работы с женской общественностью по активизации их деятельности и участия в общественно- политической жизни страны.
Європейська Комісія ухвалила нову стратегію гендерної рівності
Комісія ухвалила п’ятирічну стратегію просування рівності жінок і чоловіків в Європі. Стратегія має на меті забезпечити краще використання потенціалу жінок, що сприятиме досягненню загальних економічних та соціальних цілей ЄС.
Майбутнє жіночого руху в Україні: яким воно є?
Біля 150 громадських організацій взяли участь у всеукраїнській конференції «Український жіночий рух: міф чи реальність?», яка проходила у Києві у вівторок, 22 червня 2010, у конференц-залі готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4).
Засідання робочої групи з розроблення Загальнодержавної програми \"Національний план дій щодо утвердження ґендерної рівності на період до 2016 року\"
18 червня 2010 року з 10.00 до 13.00 Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту проводило засідання робочої групи з розроблення Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо утвердження ґендерної рівності на період до 2016 року"НОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP