Український жіночий фонд за сприяння Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки уряду Канади оголошує конкурсний набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства.
Академія жіночого лідерства - це проект, спрямований на всебічну підтримку жінок-лідерок, розвиток їх потенціалу та сприяння їх участі у громадському та політичному житті України.
Проект триватиме протягом 4-х місяців (лютий-червень 2016 року), впродовж яких 30 відібраних учасниць:
- візьмуть участь у двох 3-денних тренінгах у Києві (перший тренінг 4-6 березня 2016 року, другий тренінг 27-29 травня 2016 року);
- пройдуть неоплачуване стажування протягом одного місяця за місцем проживання в осередках політичних партій, громадських організаціях та/або в державних органах влади (графік - вільний, орієнтовна тривалість стажування - 40 год/місяць);
- візьмуть участь у менторській програмі - тобто отримають персональну підтримку досвідчених жінок-лідерок;
- долучаться до прослуховування тематичних вебінарів із домашнім завданням;
- розроблять власні індивідуальні плани професійного та особистісного розвитку (на 3-6 міс.) та отримають підтримку в процесі їх реалізації;
- отримають консультаційну підтримку організаторів Академії на кожному з етапів її проходження;
- приєднаються до мережі жінок-лідерок, що вже стали учасницями першого етапу Академії.
Впродовж кожного з етапів Академії учасниці отримають теоретичні та практичні знання і навички з ґендерної тематики, розвитку лідерських якостей, ролі жінок в об’єднанні громад на місцях, стратегічного планування, проведення кампаній громадського лобіювання, пошуку та залучення коштів, формування команди однодумців, взаємодії з місцевою громадою та ЗМІ тощо.
Вимоги до кандидаток:
- жінки віком від 25 років, громадянки України;
- базова вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр);
- досвід роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях тощо;
- досвід реалізації власних проектів або плани здійснення подібних проектів;
- лідерський потенціал та бажання реалізувати його в громадському та політичному житті;
- згода брати участь в усіх запланованих в рамках Академії подіях (тренінгах, стажуванні, створенні індивідуального плану розвитку, менторській програмі тощо).
Для участі в проекті необхідно подати наступні документи:
- анкету, заповнену онлайн;
- резюме або CV;
- мотиваційний лист, що містить відповідь на питання «Чому я хочу взяти участь в Академії жіночого лідерства. Чим отримані знання можуть мені допомогти?» (до 1500 знаків з пробілами);
- скан-копію рекомендаційного листа від організації, до роботи якої ви долучені або з якою надалі плануєте співпрацівати (наприклад: осередок партії, громадська організація, установа державних органів влади, індивідуальна посадова особа тощо). Рекомендаційний лист має містити ПІП та контактну інформацію особи, яка цей лист надала (телефон, e-mail), його/її посаду та інформацію щодо того, чому саме ви є рекомендованими до участі в Академії.
Резюме, рекомендаційний та мотиваційний лист просимо надсилати електронною поштою на адресу oksana@uwf.org.ua (Оксана Квітка). В темі листа просимо вказати «(Ваше Прізвище)_ Академія жіночого лідерства».
Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів - 25 січня 2016 року. У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які надішлють повний перелік вказаних документів.
Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 15 лютого 2016 року.
Участь в Академії жіночого лідерства є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд (автобус/маршрутка, поїзд, окрім СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали тощо.
З будь-якими запитаннями звертайтеся до Оксани Квітки за тел. (050) 531-54-82 або електронною поштою на адресу: oksana@uwf.org.ua
Довідкова інформація:
Український Жіночий Фонд (далі - УЖФ) – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав.
Національний Демократичний Інститут (далі - НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.