Події
Тренінг з написання проектів для переможниць конкурсу листів-наміру 2012 року.
Тренінг з написання проектів
для переможниць конкурсу листів-наміру 2012 року.
28 вересня відбувся тренінг з написання проектів для дівчат, авторок листів-наміру, які отримали найбільшу прихильність під час голосування за ідеї покращення життя місцевих громад.
В цьому році оцінювання заявок відбувалось за новою для програми «Перший крок до успіху» схемою: учасниці самі оцінювали всі заявки та обирали тих, чиї ідеї на їхню думку є найкорисніші та заслуговують бути підтримані.
Дівчата зазначили, що така процедура оцінювання є досить об’єктивна і підтримати цю ініціативу.
На конкурс листів – наміру було надіслано 13 заявок (короткий опис дивіться нижче), з яких сім були обрані як найкращі.
Дівчата знову приїхали до Києва тепер вже як переможниці наступного етапу програми і цей день присвятили навчанню, як якісно готувати та писати проектні заявки на отримання фінансування для реалізації своїх ідей.
Тренінг містив як теоретичну частину так і практичні завдання, з допомогою яких можна було відпрацювати отриману інформацію. Говорили про серйозні питання, проблеми, які існують в громадах, шляхи їх вирішення, безпосередню роботу, які можуть зробити дівчата. Але про все говорили досить позитивно, конструктивно та з користю, і навіть кожна встигла підготувати «2 хвилинне звернення до Білла Гейтса». Ось одне зі звернень.
«Шановний пане Біл! Ви, як ніхто інший маєте мене зрозуміти, адже ви зробили свій бізнес створюючи інформаційні системи для комп’ютерів, системи, які є своєрідною живою кров’ю для їх роботи.
Я прошу у Вас кошти на благодійний проект, спрямований на спасіння людського життя шляхом пожертви тієї самої крові. Крові, якої так не вистачає багатьом людям. Я знаю, як повідомити людям про користь цієї справи і що зробити, аби привернути їх увагу. Якщо ви підтримаєте мою ідею, тисячі людей будуть хотіти урятувати інших.
Я знаю, цим ви можете подарувати життя не лише комп’ютерам» Рибалко Карина.
І хоча дівчат було не багато, робота вийшла якісна та насичена обговореннями. Всі повертались додому з нотатками, а де хто з цілими плакатами та результатами групової роботи. Ось, що написала Іра Сокур на питання «Яка інформація, отримана на тренінгу для вас є найкориснішою: «Суть складання проекту тому, що для мене це перший досвід громадської самостійної роботи. Тому я дуже хочу досягнути успіху і бути корисною як для своєї громади, так і для УЖФ».
До 20 жовтня дівчата мають подати до УЖФ оформлені за аплікаційною формою заявки на отримання фінансування, після чого експертна комісія обере переможців конкурсу міні-грантів.
«Всем участницам хочу пожелать большого количества моральных сил на борьбу с имеющимися в обществе проблемами, энтузиазма, оптимизма, поддержки со стороны других организаций, спонсоров и просто близких людей» в кінці тренінгу побажала Катерина Дворядкіна.
Загальний список надісланих ідей:
- «Арт-студія для розвитку таланту» - будуть проводитися розвиваючі заняття, які сприятимуть становленню креативного бачення у відвідувачів (вокал; основи акторської майстерності; англійська мова; курси візажу; дефіле; фото клас (або мистецтво позувати на камеру); курс тренінгів «Як стати успішним!»; дизайн та різноманітні арт – класи.
|
- Проект розрахований на допомогу дітям-сиротам і бездомним тваринам. Планується залучити дітей до піклування за тваринами, пошук для них нових господарів, проведення ярмарку для збору коштів (продаж фотографій та сувенірів) на підтримку інтернату та притулку.
|
- Проведення інформаційної кампанії у школах та дитячих садочках міста Хмельницького, інформування громадськості про службу підтримки 386, а також про діяльність фонду «Любов», який забезпечує житлом людей, постраждалих від домашнього насилля, організація благодійної вечірки, всі отримані кошти від якої підуть на потрібні речі для постраждалих, що наразі проживають у притулку фонду «Любов».
|
- Проведення інформаційної кампанії серед мешканців Маріуполя, в першу чергу серед молоді, з метою сформувати ставлення до онкології як до серйозного, небезпечного, але все ж виліковного захворювання. В ході реалізації проекту буде створено сайт, на якому розміститься інформація, що стосується профілактики, діагностики та лікування різних онкологічних захворювань, статистична інформація та дані про Маріупольський онкологічний диспансер; будуть створені групи в соціальних мережах та розповсюджені інформаційні листівки у ВУЗах міста.
|
- Організація англомовного табору для дітей із сиротинця силами студентів факультету іноземних мов ЛНУ.
|
- «РОЗШУКАЙ КАЗКУ СЕРЕД СІРИХ СТІН!» - залучити активну молодь до пошуків даних про своє місто, його історію, біографії відомих співвітчизників, цікаві факти географічного, геологічного та біологічного походження, створити брошуру, розвісити інформаційні стенди.
|
- Сформувати в місті Токмак моду на благодійність, а тим самим передбачити розвиток соціальної відповідальності бізнесу та заохотити громадян робити внесок в розвиток благодійної діяльності, соціальних проектів та ідей задля сталого розвитку міста та його жителів. Проведення конкурсу "Благодійник місяця", круглого столу та тренінгів з соціальної відповідальності, випуск буклетів, брошур та квіток - символу проекту.
|
- «Волонтерство – це кульно!» - Привернення уваги влади та громадськості до необхідності розвитку волонтерського руху серед молоді міста шляхом організації дводенної "Школи волонтерів", дебатів серед старшокласників, конкурсу кращого волонтера розміщення бігборду тощо.
|
- «Студія петриківського розпису – шлях до зайнятості сільських дівчат та популяризації народних ремесел". Створення студії «Петриківського розпису» для дівчат сіл та міста Дніпропетровської області, навчання дівчат студії мистецтву продажу та основам підприємництва та ін.
|
- Підвищення свідомості населення, збільшення кількості людей, які прагнуть стати донорами і допомогти у вирішенні проблеми нестачі крові, шляхом проведення інформаційної компанії, розповсюдження листівок, проведення лекцій в ВУЗах, організація флеш-мобу, створення міського сайту.
|
- Підвищення поінформованості громади щодо шляхів зараження та запобігання поширенню вірусу імунодефіциту, шляхом проведення конкурсу широкомасштабної фотографії на тему: «НЕБЕЗПЕКА!!!Віл Снід поруч» з подальшою організацією виставки та розповсюдженням буклетів.
|
- Допомога Соціальному центру матері та дитини с. Чистеньке Сімферопольського району в підтримці молодих матерів з неблагополучних сімей, які тимчасово проживають в Соціальному Центрі шляхом організації зустрічей з психологом та юристом, створення постійно діючої бібліотеки, з сучасною літературою.
|
- Сприяння розвитку волонтерського руху в місті, за допомогою організації тренінгової програми "Я - волонтер": тренінги, зустрічі з громадськими активістами, навчання від експертів, зустрічі з волонтерами Корпусу Миру, тощо.
|
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017рокуЗустріч переможниць 2017 року в північному регіоніЗустріч переможниць 2017 року в західному регіонізустріч переможниць 2017 року в Східному регіоніЗустріч переможниць 2017 року в Південному регіоніКонкурс 2017 - триваєЯк це буде у 2017 роціУстановче засідання Координаційної РадиБрошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 року