“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Ювілейна зустріч переможниць - відбулась!

26-28 червня УЖФ провів в столиці Форум молодих жінок лідерок. Традиційно на день Конституції вже 10-й рік поспіль зібрав небайдужих дівчат та молодих жінок лідерок, серед яких були 30 осіб – переможниці 2015 року та 20 – випускниці програми попередніх років. Переможницями стали 30 учасниць, чиї проектні ідеї, а профіль лідерки були визнані як такі, для кого участь у програмі буде максимально корисною.

Ювілейний рік співпав зі складною ситуацією в країні та ми переконані в необхідності далі підтримувати лідерські прагнення дівчат. На Форумі зібрались дівчата з різних географічних кінців країни, з різним досвідом, іноді з різним баченням, але спільним прагненням змінити  країну на краще. В числі учасниць зустрічі були як дівчата зі статусом внутрішньо-переміщених осіб, так і дівчата з приймаючих громад. Підчас спільної зустрічі вони змогли познайомитися, поділитися досвідом, обмінятися ідеями, обговорити актуальні проблеми в громадах, поспілкуватися із запрошеними експертками. Старші випускниці ділилися не тільки ідеями своїх проектів, давали поради, обмінювались контактами, але й розповідали свої мотивуючі історії. Під час урочистої частини членкині організаційного комітету згадували як розпочиналась програма в 2006 роціі розповідали як власне розпочинався їх особистий шлях до успіху. Так, після Форуму Глущенко Катерина зазначила: «Пані Марто, історія життя, яку ви нам розказали, мене здивувала і вразила. Ви – особистість, яка гідна захоплення. Ваша відданість і вірність своїй справі, землі предків, ініціативі та працелюбству – є прикладом для наслідування кожній з нас. Я гадаю, ваші слова, що я їх записала собі на першій сторінці блокноту: «Бути чесним. Бути гідним. Бути вдячним. І вчитись», - які є квінтесенцією досвіду і знання, спокою та енергії, життя «тут і тепер» і рефлексії, супроводжуватимуть мене на моєму життєвому шляху».

 

Переможниці цього року планують реалізувати проекти в напрямку інформаційних, просвітницьких,екологічних,благодійних, феміністичних та інших ініціатив, які принесуть користь місцевим громадам. Під час триденної зустрічі дівчата мали можливість повчитися планувати та писати проекти, пройшли тренінг з гендерної чуйності в проектній діяльності, відвідали виставку, поспілкувалися з експертками. Протягом місяця учасниці подадуть проекти на конкурс грантів, а восени УЖФ планує підтримати 10 кращих проектів.

 

Переможниці попередніх років, які приїхали на зустріч, це 20 запрошених з 35 бажаючих молодих жінок, які подавали свої заявки на участь у Форумі. В більшості вони мають власні громадські організації або ініціативні групи, реалізували по декілька проектів  та ті, що виявили бажання взяти участь у новій ініціативі УЖФ: «Зміцнення миру та толерантності в громадах». Для них було організовано тренінг з толерантності, оскільки більшість дівчат тісно працюють або зацікавлені у роботі з новими групами населення – внутрішньо-переміщеними особами та сім’ями, члени яких знаходяться в зоні АТО. Після тренінгу та спілкування з експертами, була проведена стратегічна зустріч, метою якої стало обговорення бачення  можливостей та загальне планування дій молодіжної мережі «Перший крок до успіху» на короткий – до півроку та довгий – 3 роки терміни. Учасниці виділили декілька напрямків роботи (медіа грамотність,толерантність в громаді, розвінчування стереотипів) та описали можливі дії. Український жіночий фонд планує підтримати 5 проектів від учасниць мережі.

 

Загалом, цьогорічна зустріч була позитивно урочистою бо відзначала 10-ту річницю, водночас мала глибоке емоційне навантаження через конфліктні події в країні та потребу активно реагувати на актуальні проблеми.
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP