“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Міжнародна зустріч лідерок України, Молдови та Білорусі

Міжнародна зустріч активних учасниць проекту

“Благодійна діяльність молоді об’єднує країни”.

З 28 листопада 2012 року протягом трьох днів під Києвом відбувалась міжнародна зустріч молодих лідерок громадського руху України, Молдови та Білорусі.

Під час зустрічі кожна з делегацій презентувала свій досвід роботи з місцевими громадами,  через підготовлені майстер-класи, презентації проектів, перегляд відеороликів та міні-тренінги. Після кожної презентації  відбувались дискусії та обговорення, що дало можливість учасницям ще більше заглибитись у підняту проблематику або  презентовану методику. Так, особливу увагу викликав майстер-клас з розвінчування гендерних стереотипів та презентація методики форум-театру, як інноваційного підходу інтерактивної роботи з громадами. «Отримані мною нові знання, новий досвід допоможуть нашій організації в розробці нових проектів, які в свою чергу сприятимуть вирішенню проблем місцевих громад, підвищуючи рівень якості життя», - зазначила Ольга Постовану з Молдови. Оскільки всі двадцять учасниць є активними представницями громадського руху, всі приїхали з безліччю різноманітної інформації та прагненням спілкуватися, тому обмін досвідом продовжувався кожного вечора і після закінчення офіційної програми. Інтерес стосувався можливостей використання сучасних інформаційних технологій у громадській роботі, мережування та пошуку інформаційних,  фінансових та людських ресурсів, необхідних для впровадження нових ідей.

Однією з цілей зустрічі була розробка стратегії спільних дій активісток з трьох країн. Почати роботу вирішили з активізації молоді та залучення її до громадського руху на прикладі успіху української програми «Перший крок до успіху». «Найбільш корисним для мене стало навчання бачити початок, зміст та кроки реалізації нашої спільної стратегії», - зазначила Світлана Мальцева з Молдови. У січні 2013 року команди представлять до Українського Жіночого Фонду  готові проекти, а в лютому отримають фінансування. Відтак ще більше української, білоруської та молдовської молоді дізнаються про можливості приєднатися до громадського руху своїх країн, отримають досвід написання власного проекту. Опісля, за підтримки УЖФ вони зможуть реалізувати проекти, спрямовані на покращення якості життя громади свого регіону. «Я впевнена, що після моєї участі у цьому проекті в моєму регіоні збільшиться кількість активної молоді і більше волонтерів прийде до нашої організації», - ділилась висновками Ольга Стороженко з Білорусі. «Хочу побажати, щоб дівчата ніколи не зупинялись на досягнутому і надихали інших і себе на краще!» - прощаючись, зазначали Ірина Скіп, учасниця з України.

Всі заходи зустрічі, обмін досвідом громадської роботи, спільна розробка подальших дій, знайомство з культурою та особливостями України, Молдови та Білорусі, та прогулянка Києвом справили незабутнє враження на учасниць, наповнило їх вірою у свої сили, надихнуло на  нові досягнення та відкрило багато нових можливостей.   

Проект «Доброчинна діяльність молоді об'єднує країни» реалізовується Українським Жіночим Фондом за підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження».

Партнерами проекту стали Національний центр інформації та жіночих студій "Партнерство для розвитку" (Молдова) та Суспільне об’єднання "Могильовський жіночий центр підтримки та самоосвіти"(Білорусь).

Проект «Доброчинна діяльність молоді об'єднує країни» є частиною концепції розвитку програми «Перший крок до успіху», який успішно реалізовується в Україні з 2006 року.


Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP