Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. В моєму житті було чимало випробувань, проте я навчилась повторювати собі й іншим людям, що все, що не робиться – тільки на краще, ні в якому разі не можна опускати руки! Поки ми боремось – ми живемо! Ільницька Юлія, переможниця 2012 року
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

"Перший крок" рушає в регіони

Шановні випускниці,

хочемо повідомити, що з 2016 року програма «Перший крок до успіху» набуває нового формату.

Що це значить?

10 років програма успішно відбувалась на загальнонаціональному рівні. В мережі випускниць програми є лідерки, які створюють громадські організації, розвивають власні бізнеси, активно будують політичну кар’єру та стають фахівчинями високого рівня в найрізноманітніших сферах. Молоді жінки розуміють проблеми та потреби дівчат у своїх громадах та відчувають власну спроможність підтримати цих дівчат. Все частіше ми чуємо пропозиції від випускниць провести «Перший крок» в тому чи іншому регіоні.

Сьогоднішня ситуація в молодіжному жіночому русі та країні в цілому свідчить про те, що настав час підтримати регіональні ініціативи, формувати сильні молодіжні жіночі громади на місцях.

Український жіночий фонд готовий надати менторську та фінансову підтримку для реалізації регіональних ініціатив у проведенні основних заходів програми. 

 

Як це буде?

У 2016 році традиційно «Перший крок до успіху» відбудеться на загальнонаціональному рівні і основні події проходитимуть  в Києві.

У 2017 році паралельно програма проходитиме як в Києві, так і в одному з пілотних регіонів.У 2018 році програма повністю відбуватиметься на регіональному рівні і проходитиме одночасно в 4 регіонах країни.

Ініціатива є довготривалою та має передбачати створення регіональних мереж, підтримку спілкування переможниць різних років між собою, проведення додаткових заходів тощо.

Для того, щоб процес переходу програми з національного на регіональні рівні був логічним та системним, ми плануємо поступові кроки. Підготовчий етап передбачає проведення серії круглих столів в тих регіонах, які будуть визначені як пілотні. Мета цих заходів -  визначити особливості цільової аудиторії та її потреби, коло партнерів у організації програми, оцінити наявні ресурси (людські, матеріальні, організаційні можливості).

Український Жіночий Фонд запрошує випускниць програми заявляти про своє бажання та готовність прийняти «Перший крок до успіху» у своєму регіоні!

 Які перші кроки?

Якщо Ви маєте бажання та відчуваєте спроможність прийняти «Перший крок» та вже цього року організувати круглі столи у себе потрібно:

1.     Продумати як краще це робити: самостійно, чи об’єднавшись з іншими випускницями програми з прилеглих до вашого міста областей. (За потреби ми готові сприяти формуванню об’єднань випускниць).

2.     Підготувати спільну чи індивідуальну заявку на участь у ініціативі. (Для цього потрібно до 10 квітня заповнити он-лайн анкету).

Після розгляду заявок УЖФ оголосить про обрані пілотні регіони, в яких будуть проведені круглі столи і в подальшому проходитиме сама програма.

Є питання?

Якщо Ви зацікавились ініціативою, проте маєте певні питання чи ідеї, Ви завжди можете звернутися до координаторки програми, написавши на anna@uwf.org.ua або зателефонувавши за телефоном 095 282 99 65.

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP