“Таке відчуття, що справді якісно почала жити у 2007 році, коли виграла у конкурсі “Перший крок до успіху”. Відчуття тоді були феєричні, бо познайомилася з відомими жінками-лідерами, які досягли значних успіхів у кар’єрі та соціальній діяльності, отримала знання для подальшого свого руху і, власне, сьогодні маю результат” - розповідає свою історію Евеліна Гурницька, переможниця програми у 2007 році.
НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

НОВЕ В ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІ
12.03.2018
В «КОРИСНА ІНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ДІВЧАТ» нові пропозиції та конкурси
20.11.2017
Результати конкурсу міні-грантів 2017
10.09.2017
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
30.08.2017
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоніПодписаться на рассылку
КОНТАКТИ

Адреса: вул. Чорновола. 27, офіс 221, Київ, 01135
Тел.: (+380 44) 507-06-10
Ел. пошта: uwf@uwf.org.ua
Веб сторінка:  http://www.uwf.org.ua

Координатор Програми:

Анна Кононенко, a.kononenko@uwf.org.ua 

068 9102489

Події

 

Урочиста зустріч переможниць 2012 року

Відбулась урочиста зустріч переможниць програми 2012 року

31 травня – 1 червня

 

Відбулась довгоочікувана зустріч переможниць цьогорічного всеукраїнського конкурсу програми молодіжного жіночого лідерства «Перший крок до успіху».

Традиційно, зустріч переможниць відбувалась протягом двох днів, насичених найрізноманітнішою програмою, яка розпочалась  вранішнім чаюванням із запашними пирогами у кафе «Штолле», де і відбулось перше неформальне знайомство учасниць.

А вже після екскурсії кулуарами Верховної Ради, відбулось безпосередньо нагородження дівчат у комітетах ВР і круглий стіл за участі жінок-лідерок — нардепа Лесі Оробець, директора в Україні Програми Сприяння парламенту України Елеонори Валентайн, директора Українського Жіночого Фонду Олесі Бондар та переможниць попередніх конкурсів, які ділилися з юними активістками своїми досвідом та секретами успіху.

Розпочався круглий стіл зі слів засновниці програми Марти Коломиєць: «Дорогі дівчата, я вітаю вас із далекого Чікаго. Мені шкода, що я не з вами, але я пишаю вами! Я пишаюся, що є 30 переможниць цього року, що ви з різних регіонів України... Дівчата, це хоча є "перший крок до успіху", я надіюся, що це тільки початок у вашій успішній роботі!» Пані Марта на цей час є далеко від Києва та не змогла бути присутньою на зустрічі, але так щиро та тепло  привітала дівчат з "великого екрану". Як це приємно та особливо зворушливо було бачити її та чути її звернення.

«Хотілося би привітати вас з перемогою, я дуже пишаюся вами, тими роботами, які ви надіслали, бо вони є надзвичайно цікаві, різноманітні. Ми будемо надалі з вами працювати. Український Жіночий Фонд дуже поважає і підтримує ті ідеї, які ви нам надіслали, — у вступному слові зазначила директор УЖФ О. Бондар, — І ми готові після додаткового навчання надати фінансування, тим хто буде готовий втілити свої проекти. І таким чином ви зможете змінити на краще життя вашої громади». Директор Фонду запросила дівчат у подальшому співпрацювати, брати участь у навчаннях, стажуваннях, спеціальних проектах і програмах.

Леся Оробець наголосила дівчатам, що треба розкрити свій талант, віднайти свою нішу і чітко розставляти пріоритети.  «Після будь-якого досягнення (успішного чи неуспішного) поставте собі 2 питання: що вдалося, що спрацювало; що можна зробити краще наступного разу. А ще, дівчата, ви маєте вичислити свій талант, оточити себе успішними людьми, які вас похвалять і допоможуть вам відкрити ваш талант, — сказала під час своєї промови Оробець, — Не витрачайте час на людей, які вам не бажають добра. Завжди визначайте пріоритети, у всьому відмінницями не можливо бути». Під час своєї захопливої промови нардеп порекомендувала активісткам книги — «Призвание» Кена Робінсона, «Тайм-драйв» Гліба Архангельського та радила неодмінно подивитися промову засновника «Apple» Стіва Джобса перед студентами Стенфордського університету.

«У дівчат дуже творчий підхід до їхніх проектів і справи загалом. «Перший крок до успіху» — це шлях до хорошого майбутнього і дає дівчатам можливість підтримувати одна одну у проектах», — акцентувала Елеонора Валентайн.

Корисними та цікавими стали виступи чотирьох переможниць попередніх років програми, які також розповіли свої історії успіху, про те, які кроки доводиться робити, що долати та куди рухатись, щоб досягти своїх мрій, щоб впливати на розвиток своїх громад. Наразі, дівчата мають певні досягнення у створенні на розвитку власних організацій, вплив на рішення місцевої влади та участь у програмі стажування у ВР України. До речі, саме ці дівчата отримали можливість взяти участь у неформальному спілкуванні  з успішними жінками-політиками та громадськими діячками України та зарубіжжя напередодні  сьогоднішніх подій.

 Після урочистого нагородження в Комітетах Верховної Ради переможниць конкурсу чекала навчальна програма, яка цього дня являла собою майстер-клас від Наталі Кривой (переможниці 2008 року) на тему «Основи тайм-менеджменту» та круглий стіл – знайомство дівчат між собою, яке передбачало короткі презентації  дівчатами своїх ідей, як би вони хотіли покращити життя своїх громад. До прикладу, «Проект для громади міста Маріуполь: "А що ти знаєш про рак?"»; «Створення на місцевому рівні соціальної мережі для дітей з проблемами здоров’я, де вони зможуть спілкуватись між собою, не виходячи з дому»; «Організація в Києві Школи для студентів, яка б відбувалася раз на півроку і ті дівчатка, які пройшли її, мали змогу відвідувати разом якісь заходи, створювати і втілювати проекти, обмінюватись цікавими книжками, фільмами, вести дискусії, робити презентації, розвиватися далі разом», «Підвищення рівня поінформованості дівчат про наслідки ранніх статевих стосунків, методи контрацепції, сформування навичок безпечної поведінки з особами протилежної статі шляхом започаткування "Школи майбутніх жінок" та проведення систематичних занять і консультацій з дівчатами»; «Комплекс заходів з метою боротьби з гендерною нерівністю на ринку праці», — про такі та інші проекти говорили протягом вечора. Як завжди, часу стало замало, настільки жваве та активне було обговорення, тому у неформальному спілкуванні воно продовжилось у номерах гостинного готелю «Експрес». «Я совершенно не ожидала того, что будет происходить в Киеве. Конечно, я читала план мероприятий, но ведь атмосферу не опишешь!..» зазначала в своїх коментарях переможниця цьогорічного конкурсу Тетяна Штепа.

   Ранок другого дня розпочався з навчального майстер-класу «Основи журналістської майстерності» від Любові Багацької (переможниці програми 2008 року) та продовжився традиційним тренінгом  «Жіноче лідерство та доброчинна діяльність молоді», під час якого дівчата з’ясовували, що ж таке лідерство і в чому особливість саме жіночого лідерства в громадській роботі.Після тренінгу відбулась незабутня зустріч з Ларисою Кобелянською, радником прем’єр-міністра України Миколи Азарова з гендерних питань, заступницею віце-президента Академії державного управління при Президенті України. «Ніхто не прилетить з Марсу, щоб зробити нашу країну кращою. Якщо ви хочете жити краще, в країні яку собі уявляєте, десь бачили, подорожували, тоді є два шляхи: або поїхати туди жити; або зробити її тут!»  - зазначила в своїй промові пані Лариса. Її розповідь про життєвий шлях, долання перешкод та досягнення успіху стали для учасниць зустрічі справжнім прикладом та корисним досвідом. «Посада - не є успіхом, успіхом є ті результати, які ви змоги досягти на цій посаді!» - саме ці слова більшість дівчат занотували собі в нотатках та запам’ятали на майбутнє  життя після зустрічі.

  Завершилась програма дводенного заходу візитом в галерею сучасного мистецтва Пінчук Арт-центру. І вже після цього, сповнені нових знань, ідей та натхнення переможниці конкурсу програми «Перший крок до успіху» 2012 року роз’їхалися по різним регіонам Україні від Сходу до Заходу від Півночі до Півдня.

«Безліч цікавих зустрічей та тренінгів протягом двох днів вплинули на мій світогляд , змусять бути кращою, креативнішою і розумнішою. Ці дні та події залишили спогади на все життя, надали поштовх до нових звершень, котрі вестимуть до успіху», Феденко Єлизавета (переможниця 2012 року).

     

 

 Цьогорічна зустріч відбулась у співпраці з

чудовою молодіжною командою співорганізаторів, учасницями програми,

переможницями  2006 - 2011 року.  Саме завдяки вашій ініціативі, новим ідеям,

технічній підтримці, активній участі цьогорічна зустріч стала не схожа ні на одну

з попередніх, наповнену ще більш різноманітнішим навчанням

та дружньою атмосферою.

 

Організаційний комітет програми висловлює подяку

партнерам, спонсорам та донорам зустрічі:

Програмі Сприяння парламенту України Університету Індіани

Благодійному фонду «Приятелі дітей» при підтримці «ФУДБЕНКУ»

Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentrе»

Компанії «Кока-Кола Україна»

Компанії «AVON»

Про подію читайте в Інтернеті на

Обозреватель

РІО

Громадський простір

сайт ГО "РОДІС

ТВ ВСЕСВІТ

 
Оголошення конкурсу міні-грантів 2017року
Зустріч переможниць 2017 року в північному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в західному регіоні
зустріч переможниць 2017 року в Східному регіоні
Зустріч переможниць 2017 року в Південному регіоні
Конкурс 2017 - триває
Як це буде у 2017 році
Установче засідання Координаційної Ради
Брошура "Успішні історії" випускниць програми "Перший крок до успіху"
Відбувся конкурс міні-грантів для переможниць програми 2016 рокуНОВЕ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ ПОРТАЛІ
03.10.2017
Посол США в Україні зустрілася з грантерами проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Харкові
31.01.2017
УЖФ: проект USAID на Вінничині сприятиме створенню нових робочих місць для населення, що постраждали від конфлікту
28.09.2016
Презентація документального відео про жінок в АТО “Невидимий батальйон”
07.06.2016
УЖФ розпочинає практичну фазу пілотного проекту по примиренню ВПО та громад
Розробка сайтів MSGROUP