Успішні історії
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Галина Симончук: “Розвитку без подолання труднощів не буває”
Труднощі завжди з'являються на шляху сильних особистостей, інакше б не було розвитку — запевняє ще одна переможниця програми “Перший крок до успіху” Галина Симончук.
Галина почула про проект від своєї колежанки та викладачки Наталії Тарасенко, яка у попередні роки брала у ньому участь та стала його переможницею. Саме вона надихнула активну та цілеспрямовану дівчину спробувати свої сили. Там паче що на той час Галина виношувала в собі ідею створити освітній курс з фінансової грамотності. Ця ідея виникла у дівчини після того, як вона сама пройшла подібний курс і зрозуміла, що обізнаність у фінансових питаннях — навичка, якою у сучасному світі має володіти кожен! З того все і почалося...
Подавалася Галина на проект від свого університету — Житомирського державного університету імені Івана Франка, а підтримку знайшла у своєї викладачки та наставниці Наталії Тарасенко. Після того, як концепцію проекту було сформовано і дівчина дізналася, що вона отримала фінансування від Українського Жіночого Фонду на реалізацію свого задуму, почалася наполеглива робота над проектом, який отримав назву — “Майстерня особистісного успіху” та був присвячений навчанню фінансовій грамотності. Такі “фінансові майстерні” проводились серед учасниць професійно-технічних навчальних закладів Житомира та області. Пріоритетною цільовою групою стали дівчата з інвалідністю, оскільки важливим для Галини було поширити знання з фінансової грамотності саме серед таких дівчат, що могло б посприяти їхньому становленню як успішних та незалежних особистостей. Навчальний процес включав у себе три тематичні блоки, на кожен з яких припадало по два тренінги. Крім навчання у форматі тренінгу, програма включала в себе також відеолекторій, до якого мали змогу долучитись усі учасники проекту. Під час навчання учасниці освоювали не лише знання з фінансової грамотності, а й отримали навички самопрезентації, розкриття власного лідерського потенціалу. На думку Галини, лідер — це не тільки людина, яка веде за собою та об'єднує навколо себе прибічників. Справжній лідер — допомагає іншим розкрити свій внутрішній потенціал і свої лідерські здібності. “Жінка-лідер — це цілеспрямована особистість, яка має певну мету і йде до неї. Не менш важливою є гнучкість. Лідер — це не той, хто безперешкодно йде до мети і не має труднощів, а той — хто гнучко реагує на виклики, що постають перед ним”, — запевняє Галина.
Проект було успішно реалізовано. Однак, як зазначає сама Галина, не все для неї виявилось таким простим, як вона гадала: “На початку я була впевнена, що в мене все легко і чудово вийде. Проте я помилялась. На ділі не так просто виявилось вирішити усі організаційні питання, налагодити співпрацю з професійно-технічними навчальними закладами. Радію і пишаюсь собою, що змогла цей щабель зрушити і подолати. Для мене це дійсно була робота і особистісний розвиток. Бо розвитку без подолання труднощів не буває”.
Також не завжди легко було працювати з безпосередньою цільовою аудиторією проекту. Учасниці, які виявили бажання взяти участь у навчанні, були з Житомира та області. Група з міста виявилась більш допитливою, дотепною та активною, у той час, як з області — більш пасивною, закритою і менш обізнаною. Та й це і сподобалось Галині, оскільки дівчина отримала новий виклик — як зацікавити та допомогти розібратися у темі, розкрити себе учасницям, які дуже цього потребують, проте почуваються менш впевнено.
Також цінним для Галини виявився досвід співпраці з командою Українського Жіночого Фонду, зокрема дівчина відзначає, що професіоналізм цієї організації допоміг їй у власному професійному становленні: “Цікавою та плідною виявилась для мене співпраця з тренеркою Українського Жіночого Фонду, яка допомагала мені у розробці та проведенні тренінгів з фінансової грамотності. Як особистість я дуже виросла завдяки цьому проекту” — підсумовує Галина.
У своєму повсякденному житті Галина керується тими ж принципами, які доносились під час тренінгу учасницям, прагне бути фінансово незалежною, успішною жінкою, для якої важливі сімейні цінності. А ще — дівчина любить рух та активно дбає про своє здоров'я, адже одне з основних її вподобань — це спорт. Регулярні тренування у тренажерному залі допомагають тримати у формі не лише тіло, а й бути відкритою та оптимістично налаштованою до життя душею!
Житомирська обласна молодіжна громадська організація “Паритет”, Житомирська область
Успішна історія випускниці Програми Філюти Катерини
Успішна історія випускниці Програми Салівончик Оксани
Успішна історія випускниці Програми Руслани Бондаренко
Успішна історія випускниці Програми Марини Шегери
Успішна історія випускниці Програми Мартинюк Ірини
Успішна історія випускниці Програми Юлії Котельнікової
Успішна історія випускниці Програми Симончук Галини
Успішна історія випускниці Програми Московченко Валерії
Успішна історія випускниці Програми Карпів Тетяни
Успішна історія випускниці Програми Віхрової Вікторії
Традиційна зустріч переможниць конкурсу 2014 року та учасниць програми "Перший крок до успіху"
"Крокую до успіху" - Белла Антонян-Шевчук, переможниця 2011 року.
Відео-історії проектів 2012 року
Успішні кроки переможниць програми. Наталія Кривой, місто Житомир
Історія одного проекту, Плюта Христина
«Успішні заходи поточного проекту» Кіт (Плюта) Христина, м. Львів, переможниця 2007 року.
«Історія одного проекту» - Заник Христина, переможниця 2007 року
«Крокую до успіху» - Чабаненко Тетяна (Костіна), переможниця програми у 2007 році. м.Сімферополь
«Історія одного заходу» - Вдовічен Анастасія, переможниця програми у 2010 році, м.Охтирка, Сумська обл.
«Крокую до успіху» - Гаврилова Анастасія, переможниця програми у 2008 році, м.Миколаїв
«Рік після перемоги» - Яна Вертеба, переможниця програми у 2010 році, м. Маріуполь
«Крокую до успіху» - Козлюк Ольга, переможниця програми у 2006 році. Рівненська обл., с.Камянка
«Крокую до успіху» - Дехтярьова Оксана, переможниця програми у 2007 році. м.Луганськ
Щербакова Валерія. Запорізька обл., м. Мелітополь Проект «Шукачі скарбів».
Твардовська Віта Миколаївська обл., м. Снігурівка Проект «Здорова дитина - здорова нація».
Самійленко Юлія Полтавська обл., с. Нові Мартиновичі Проект «Души криниця».
Созонік Ольга Волинська обл., м. Луцьк
Багацька Любов Запорізька обл., м. Токмак Проект: «Молодіжна інформаційна сторінка «Медіа-палітра»
Мігалі Жанна Закарпатська обл., м. Ужгород Проект: «Нова сім’я»
Козаченко Ольга (Балюк Наталія) Львівська обл., м. Львів
Білоусенко Юлія - Кривой Наталія Житомирська обл., м. Житомир Проект: «Соціалізація жіночої студентської молоді, в тому числі молодих матерів».
Штеюк Уляна Львівська обл., с. Вовків. Проект: «Відновлення театрально-обрядових традицій села Вовків».
Акопян Каріне. Кіровоградська обл., м. Кіровоград Проект: «Рівний доступ»
Алексійчук Христина. м. Херсон Проект: «Зробимо Херсон чистим!»